9178 Hédervár, Fő út 41.

Park Panzió Hédervár értékelése:

2. helyezett az 5 hédervári szállás közül
327. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1046 szállás közül

Park Panzió Hédervár bemutatkozása

A hérdervári kastély szomszédságában található a meghitt, családias hangulatú Park Panzió. A festői környezet magával ragadja az ide látogató vendégeket, és az ország nyugati felének feltérképezésére buzdít. Családoknak, pároknak és kalandoroknak egyformán remek kikapcsolódási lehetőséget biztosít.

Park Panzió Hédervár képei

Szállások Hédervár városában
Wellness csomagok Hédervár városában

Park Panzió Hédervár vélemények

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 30.
Pár évvel ezelőtt töltöttünk el pár napot ebben a kis panzióban férjemmel és a kiskutyánkkal.Teljesen meg voltunk elégedve a szállással,kiszolgálással,szép a park is.Kedvesek voltak a felszolgálók.A közeli kastély csodálatos.Épp esküvői előkészületek folytak.Sokat sétáltunk,pihentünk
2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 31.
A szakács nagyon finomakat sütött- főzött. Kitünő volt a reggeli, a vacsora. A kiszolgálás gyorsan ment!
A szoba kellemes, tágas, jól szellőztethető, szép zöld parkra néző.
Szép a kert. Gyermekes családoknak is nagyon ajánlom, mert magasra épített házikó, csúszda , bujócskázó helyen jókat játszhatnak.
Zárt a parkoló.

Hédervári Lovas Vendégház
Hédervár
Érvényes: 2019.11.03-ig
Hotel Villa Classica
Pápa
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Safari klub használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.28-ig

Szállodák Hédervár környékén
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Hotel Bakony Bakonybél
A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A...
Szilveszter (min. 3 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Téli relaxálás a Bakonyban (min. 2 éj)

HédervárX