9178 Hédervár, Fő út 41.

Park Panzió Hédervár értékelése:

2. helyezett az 5 hédervári szállás közül
329. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1060 szállás közül

Park Panzió Hédervár bemutatkozása

A hérdervári kastély szomszédságában található a meghitt, családias hangulatú Park Panzió. A festői környezet magával ragadja az ide látogató vendégeket, és az ország nyugati felének feltérképezésére buzdít. Családoknak, pároknak és kalandoroknak egyformán remek kikapcsolódási lehetőséget biztosít.

Park Panzió Hédervár képei

Szállások Hédervár városában
Wellness csomagok Hédervár városában

Park Panzió Hédervár vélemények

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 30.
Pár évvel ezelőtt töltöttünk el pár napot ebben a kis panzióban férjemmel és a kiskutyánkkal.Teljesen meg voltunk elégedve a szállással,kiszolgálással,szép a park is.Kedvesek voltak a felszolgálók.A közeli kastély csodálatos.Épp esküvői előkészületek folytak.Sokat sétáltunk,pihentünk
2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 31.
A szakács nagyon finomakat sütött- főzött. Kitünő volt a reggeli, a vacsora. A kiszolgálás gyorsan ment!
A szoba kellemes, tágas, jól szellőztethető, szép zöld parkra néző.
Szép a kert. Gyermekes családoknak is nagyon ajánlom, mert magasra épített házikó, csúszda , bujócskázó helyen jókat játszhatnak.
Zárt a parkoló.

Aqua Hotel Termál
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal
Érvényes: 2020.12.20-ig
Land Plan Hotel & Restaurant
Töltéstava
2 nap/1 éjszaka 7.300 - 10.050,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.29-ig

Szállodák Hédervár környékén
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Diamant Hotel Dunakiliti
Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli...
Wellness napok (3 éjszaka)
Tavaszi pihenés a Bakonyban (min. 2 éj)
Nőnapi kényeztető csomag a Szigetközben (min. 2 éj)

HédervárX