9437 Hegykő, Alsószer u. 1

magyar, angol, német, Cseh
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Marben Étterem Hegykő bemutatkozása

Panziónk éttermében az európai konyha ételei mellett a hegykõi specialítások -egyre több hegykõi alapanyagot igyekszünk felhasználni- valamint a kímélõ- és vegetáriánus ételek is megtalálhatók.

Marben Étterem Hegykő képei

Szállások Hegykô városában
Wellness csomagok Hegykô városában

Marben Étterem Hegykő vélemények

2015. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Kellemes, de nekem annyira nem jött be :)Jobban szeretem a népiesen berendezett éttermeket, ez inkább egy modernebb kávéház hangulatával bír...Az étel, amit rendeltünk, finom volt. A kiszolgálás is kifogástalan. Egy csoportnak vagy baráti társaságnak tökéletes választás a MARBEN egy beszélgetős estéhez...

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014 juliusában voltunk ott a feleségemmel, nem is egy alkalommal. Az étlapon szereplö ételek a máshol is megszokott fogásokat tartalmazták. A felszolgált ételek minösége jó volt, az adagok átlagosak. A felszolgálók udvariasan viselkedtek és ha rákérdeztünk el tudták mondami hogyan készül az étel. Egészében véve jó hely, csendes utcában van így a teraszon ülöket sem zavarja az utca zaja, pora.

2013. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csaladi kirandulas kereteben meglatogattuk az ettermet, ami nagyon hangulatos. Az etterem etlapja az alabbi gondolattal nyit lerovidtve:Valakit vendegul latni annyit jelent,hogy amig nalunk van gondoskodunk rola. Tarkonyos vadragu levesuk suru, laktato, izletes,es a majgaluskas huslevesuk is nagyon finom volt.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 21.
Nagyon jól éreztük magunkat,bár még maradhattunk volna! Mindenki nagyon kedvesen viselkedett velünk! A svédasztalos reggelitől el voltam ájulva! Attól függetlenül hogy kevesen voltunk reggelinél,gyönyörű volt az asztal,bár mit kértünk elkészítették nekünk. Nagyon szép a szállás,igényesen van berendezve! A portán nagyon kedvesek voltak segítettek a környéken eligazodni!

Legnépszerűbb csomagok Hegykőn és környékén
Spirit Hotel Thermal Spa
4 nap/3 éjszaka 41.053 - 86.667,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.27. - 2022.01.01.
Harmónia Termál Hotel
2020.11.28. - 2021.11.29.
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, retro discoval, wellness és arborétum belépővel, tombolaszelvénnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Pék Apartman
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.29. - 2020.12.20.

Szállodák Hegykő környékén
Wolf Panzió Hegykő
Spirit Hotel Thermal Spa Hegykő
Aqua Hotel Termál Hegykő
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Szilveszter (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)
Aqua Szilveszter (min. 3 éj)

Marben Étterem HegykőX