Marben Étterem Hegykő

Marben Étterem Hegykő
Marben Étterem HegykőMarben Étterem Hegykő
Marben Étterem HegykőMarben Étterem Hegykő

Marben Étterem Hegykő bemutatkozása

Panziónk éttermében az európai konyha ételei mellett a hegykõi specialítások -egyre több hegykõi alapanyagot igyekszünk felhasználni- valamint a kímélõ- és vegetáriánus ételek is megtalálhatók.

Palatinus Hotel Sopron - Karácsony
Senior ajánlat félpanzióval
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Marben Étterem Hegykő vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. október 6., csoporttal járt itt
Kellemes, de nekem annyira nem jött be :)Jobban szeretem a népiesen berendezett éttermeket, ez inkább egy modernebb kávéház hangulatával bír...Az étel, amit rendeltünk, finom volt. A kiszolgálás is kifogástalan. Egy csoportnak vagy baráti társaságnak tökéletes választás a MARBEN egy beszélgetős estéhez...
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. június 14.a párjával járt itt
2014 juliusában voltunk ott a feleségemmel, nem is egy alkalommal. Az étlapon szereplö ételek a máshol is megszokott fogásokat tartalmazták. A felszolgált ételek minösége jó volt, az adagok átlagosak. A felszolgálók udvariasan viselkedtek és ha rákérdeztünk el tudták mondami hogyan készül az étel.
Kiváló 2013. december 2.gyerekekkel járt itt
Csaladi kirandulas kereteben meglatogattuk az ettermet, ami nagyon hangulatos. Az etterem etlapja az alabbi gondolattal nyit lerovidtve:Valakit vendegul latni annyit jelent,hogy amig nalunk van gondoskodunk rola. Tarkonyos vadragu levesuk suru, laktato, izletes,es a majgaluskas huslevesuk is nagyon finom volt.
Kiváló 2013. november 21.családjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat,bár még maradhattunk volna! Mindenki nagyon kedvesen viselkedett velünk! A svédasztalos reggelitől el voltam ájulva! Attól függetlenül hogy kevesen voltunk reggelinél,gyönyörű volt az asztal,bár mit kértünk elkészítették nekünk. Nagyon szép a szállás,igényesen van berendezve!
Marben Étterem Hegykő a térképen
9437 HegykőAlsószer u. 1
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • parkolási lehetőség
H-V
magyar, nemzetközi