Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz ★★★★

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz
8380 Hévíz, Kossuth Lajos utca 13-15.

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz a térképen

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz értékelése:

13. helyezett a 153 hévízi szállás közül
51. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1056 szállás közül

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz bemutatkozása

A Hotel Aqua gyönyörű környezetben, a festői szépségű hévízi termáltó mellett, árnyas fák között várja vendégeit all inclusive szolgáltatásokkal, gyógykúrákkal, valamint széles körű fitnesz-, wellness- és szépségprogramokkal.

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz képei

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 2.
Csomagban foglaltunk 3 nap 2 éjszakát, de annyira jól éreztük magunkat hogy maradtunk még egyet. Gyönyörű kilátással, könnyen megközelíthető helyen található a szálloda. Saját parkoló, ami negatívum hogy napidíjas azaz, fizetni kell érte. A személyzet minden tagja mindig kedves és segítőkész, látszik hogy erre nagyon odafigyel a vezetés.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Egy kamasz és agy 3 éves gyermekkel jártam itt 4/3 napot töltöttünk, Nagyon pozitív tapasztalatunk volt. A környezet gyönyörű, az 5. emeletről( itt laktunk) csodás kilátás volt, a wellness szuper, az ételek kiválóak. Mindenki megtalálta a neki való elfoglaltságot. Gyermeksziget, edzőterem, esti élőzene! Mindenkinek csak jó szívvel tudom ajánlani

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
Csaladdal toltottunk el 2 napot,kellemes hely,jo megkozelithetoseg,a to kozel van.Az etkezes nagyon rendben volt,nagy, gazdag boseges valasztek.Mindig jol laktunk.A szemelyzet kedves,segitokesz.programokat ajanlottak,megkerdeztek mindennel megvagyunk-e elegedve.
Kellemesen meglepodtunk,meg biztos hogy visszaterunk ide.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Szülinapomat ünnepeltük itt párommal,nővéremmel és sógorommal. Már a megérkezésünkkor tetszett,hogy figyelembe vették a kérésemet,hogy egymás melletti 2 szobát kapjunk. Barátságos volt a személyzet,az első kérésre kicserélték a kicsi fürdőköpenyt nagyobbra. A szobák tiszták voltak,az étteremben a választék megfelelő volt,az ételek ízlettek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén is több napot töltöttünk el a szállodában. Itt még nem csalódtunk. Segítőkész, barátságos személyzet. Nagyon jó a konyhájuk,változatos, ízletes ételek, bő választék volt, akár a reggelinél, ebédnél, délutáni kényeztetésnél, illetve a vacsoránál. Mindenütt tisztaság. A wellness részleg is nagyon jó, ott is tisztaság van. A tó kb.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több éve járunk ebbe a szállodába. A személyzet kedvessége, segítőkészsége, udvariassága magas színvonalon van. Tisztaság az egész szállodában,beleértve a wellness részleget is. Az étkezések kínálata, minősége fenomenális! ! ! ! ! ! ! ! Sajnos a parkolási díjat, amit még 2015-ben vezettek be (600 Ft/éj 7 nap alatti tartózkodás alatt)megemelték 900.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 22.
Már többször jártunk a szállodában, alapvetően meg voltunk elégedve, de most volt pár kifogásolni való. A gőzfürdő nem működött, máshol ezt előre jelezték, és kaptunk valami kompenzációt. Az érkezés napján nem volt ebéd, amit szintén nem jelezték a foglaláskor, ezt kompenzálta az igazgatónő, de nem tudtuk megvárni egyéb okok miatt.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23.
A hotel személyzete már foglaláskor is nagyon kedves és segítőkész volt. Utólag is tudtunk korai érkezést kérni, így nem volt gond a 4 éves kisfiam déli alvása sem. A szoba kicsit szűkös volt a pótággyal, de két személynek pont elég. Az étterem kínálata nem a mi ízlésünk, de minden alkalommal találtunk fogunkra valót.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 24. - 4 látogató hasznosnak vélte
Négycsillagos hotel, de érzésem szerint csak a 6-7 emelettől felfelé. A felújított folyosó és szobák ugyanis itt kezdődnek, nem olcsó áron! (85. 00/ 2 fő / éj), de hihetetlenül igényesen kivitelezett és berendezett szobára beszélünk, ami kellemesen nagy és kényelmes. Sajnos a vendégekről ez nem mondható el, parkolni és viselkedni nem tudó magyarok és külföldiek.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 23.
Nagyon jól éreztük magunkat, mindennel megvoltunk elégedve. Személyzet kedves, segítőkész. Wellness- és fürdőrészleg kiváló,tágas, tiszta, jól felszerelt, sok napozóágy. Ellátás kifogástalan,bőséges, változatos, nagyon finom és ízletes. Tisztaság mindenhol remek. Elhelyezkedése csendes zöldövezetben van, szuper, tágas, szépen karbantartott park.

Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2020.12.11-ig
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 9.990 - 10.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 9.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 44.345,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 20.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Park Hotel Hévíz
8 nap/7 éjszaka 19.858,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szakorvosi konzultációval, masszázzsal, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 24.100 - 35.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2020.12.30-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
2 nap/1 éjszaka 32.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.01. - 2020.10.31.
Hotel Erzsébet
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Hévíz környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

HévízX