Danubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz ★★★★

Danubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz
Danubius Health Spa Resort Hévíz HévízDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz
Danubius Health Spa Resort Hévíz HévízDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz

Danubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz bemutatkozása

Hévíz központjában, a termáltó közvetlen közelében található gyógy- és wellness szálloda, a Danubius Health Spa Resort Hévíz gyógykúrákat, széles körű programokat, gasztronómiai élményeket és színvonalas konferencia-szolgáltatásokat kínál.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Kedvezményes ajánlat reggelivel
Kedvezményes ajánlat reggelivel
Holiday Club Apartman Hotel Hévíz
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Danubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz vélemények

Kiváló 2020. június 24.a párjával járt itt
Már sokszor jártunk ebben a szállodában. A szálloda rendkívül kulturált, tiszta, a személyzet udvarias. Az ételek minősége kiváló, a wellness nagyon kellemes. A masszázs szolgáltatás is rendkívül jó volt. Külön is kiemelem az értékesítők csapatából Cziráki Zsuzsa úrhölgyet, aki rendkívüli lelkiismerettséggel segíti a leendő vendégeket, nekünk is nagyon sokat segített a járvány ideje alatt. Továbbra is ezt a szállodát fogjuk igénybe venni
Kiváló 2018. augusztus 22.a párjával járt itt
Nagyon-nagyon utolsó percben foglaltunk, de sikerült. Ez egy nagyon régi szálloda monumentális méretekkel. A recepciós hölgy olyan részletességgel mondta el a tudnivalókat, hogy egy akadémiai székfoglalónak is beillene. Tóra néző superior szobát kaptunk óriási LCD TV-vel. A klíma tökéletesen működött.
Danubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - SzobákDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - SzobákDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - SzobákDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - SzobákDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Külső képDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - KörnyékDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - SzobákDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - EgyébDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Külső képDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - EgyébDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Külső képDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - KörnyékDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Külső képDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Szórakozás/SportDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Szórakozás/SportDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Szórakozás/SportDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - EgyébDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - EgyébDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Belső
Kiváló 2018. március 17.a párjával járt itt
Március 15. -i hosszú hètvègère nem is választhattunk volna jobbat. A hotel külsőre ès belsőre is kifogástalan, 6. emeleti tágas superior szobánk erkélyèről gyönyörű panoráma nyílt a városra, a természetre és a tófürdőre.
Danubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Belső
Kiváló 2017. augusztus 14.a párjával járt itt
Kívülről szocreál szakszervezeti üdülő, belül elegáns, minden igényt kielégítő luxusszálló. Ragyogó tiszta, elegáns faburkolat, sok-sok növény, ízléses dekoráció. Kedves fogadtatás, és a személyzet minden tagja később is készségesnek és mosolygósnak bizonyul. A szobák tágasak, az ágyak kényelmesek.
Danubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Külső képDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Hévíz Hévíz - Medence/kert
2016. szeptember 6.a párjával járt itt
Már többször jártam ebben a szállodában, legutóbb 2016. április végén töltöttünk el 3 ékszakát kettesben férjemmel ezen a számunkra kellemes környezetben. Én ezt a szállodát úgy értékelném, hogy nem egy legmodernebb, de ennek ellenére kényelmes, tiszta, a gyógy-és fürdörészleg tökéletes és professzionális ellátást nyújt.
Kiváló 2016. augusztus 26.a párjával járt itt
Kényelmes, kellemes szálloda, ahol elsősorban az idősebb korú vendégek a gyakoribbak, ezért rájuk fókuszálnak a szolgáltatásokkal (pl. egy óra időtartam a gyerekidő az élménymedencében), de gyerekek nélkül utaztunk, így ez nem volt gond. Az ételek finomak voltak, talán a választék a főételekből lehetett volna egy kicsit bővebb.
2016. június 5.a párjával járt itt
A férjemmel a 10. házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. Kellemes retró szálloda, rengeteg nyugdíjas külföldi vendéggel, de ez nem baj. . mi fantasztikusan éreztük magunkat. Finomak az ételek. . ezt a mérleg is mutatta + 2 kg :)A wellness részleg nagy és több helyen helyezkedik el. . 2 gyógyvizes medence is található. .
2016. június 3.a párjával járt itt
Nagyon jol ereztuk magunkat. Tetszett a tobb helyen elhelyezett saunak es a medencek nagysaga..
Kiváló 2016. május 16.a párjával járt itt
Kedves meglepetésként gyermekünktől kaptuk ezt az utazást. Megérkezve csak a szépen megvetett ágyat és a kellemes fürdőszobát láttam. Jól esett a délutáni szundítás. Ez alatt recepción közben férjemet bőséges információval látták el a kikapcsolódási lehetőségekről. A szálloda külseje nem jelzi a belső értékeit, be kell lépni.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Férjem 2015 decemberében ünnepelte 50. szülinapját és meglepetésnek szántam az itt töltött három napot. Nem csalódtunk, szó szerint luxus üdülés volt. Fantasztikus hely, csönd, béke, nyugalom. Az épület kívülről retro, de belülről szépen felújított, hatalmas terekkel, fotelekkel, faberakásokkal, boltívekkel.