6800 Hódmezővásárhely, Róka u. 48/A

Wellness csomagok Hódmezôvásárhely városában

Vuk söröző Hódmezővásárhely vélemények

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házias ízlett mindennap van ebéd menűt mindig sokan vannak ebédre figyeltem van türelem pincérek kedves mosolyog megértő egymás kommunikálni kítűnő hangulatos , előfordult egyszeri megtörtént ebédhordóba hoztam hús nélküli csak főtt krumpli sajnos nem tudok eszik mivel helyett hideg ételt ettem nincs más.már van újitva fel belső étteremben

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Menüzni szoktunk idejárni,Vásárhelyen ez a legjobban működő menüzős hely. Kiszállításuk is van. Az ételek mindig finomak,házias ízek vannak. Az árak alacsonyak,megfizethető. Mindig van többféle választási lehetőség. Kiszolgálás rendben van,bár ha sokan vannak kicsit várni kell. Nyáron kint is le lehet ülni. Belvárostól kicsit messze van,de parkoló van,autóval könnyen megközelíthető.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 14.
Vásárhely legjobban menő menüzős helye.Kicsit messze van a Belvárostól,de autóval könnyen elérhető.Házhoz szállításuk is van.Választékos,finom ételek,a kiszolgálás nem a legjobb,de sokan vannak,sietni kell.A leves szabad szedéses,ez mindenféleképpen jó pont.Nyáron kerthelyiség is van.Árban nagyon olcsó,tehát megéri kivárni mire kiszolgálnak.

2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jó ízek és többnyire jó kiszolgálás. Sajnos ma rossz tapasztalatom is volt velük. Elvitelre szoktam menüt kérni, kettőt. Egy kímélő menüm is volt, de azt SÜLT SAJT nélkül kaptam, nyoma sem volt az edényben! (Kímélő: Rántott gombafejek, sült sajt, burgonyakrokett)
Öt perc várakozás után bejött másik három egyén és ebből kettőtől hamarabb kérték be az ételhordót.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 29. - 7 látogató hasznosnak vélte
Jó ízlett mindennap van ebéd menűt sokféle érdekesebb különleges ötletes mert nem ismerem elég sokan vannak jól megy mert ára kiváló helyesebb és normál , tisztaság mindennapos takaritott, türelem megértően kommunikációval kiszolgálóval pincérrel is , étlapot nem rossz jó hangulatosabb világosabb belső étteremben kívűl árnyékosabb napernyővel nagyon jó hűvős helyén

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 29.
Egy héten több alkalommal is fogyasztunk párommal menüt a helyszínen. Mi minden alkalommal meg vagyunk elégedve a házias ízekkel és a kedves kiszolgálással és az árakkal. Ezért tartottunk több személyes családi születésnapi zenés rendezvényt, ahol mindenki osztotta a mi tetszésünket egyaránt. Mindenkinek ajánlom,hogy próbálja ki és tapasztalja meg amit mi.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 29.
Házias ízek napi kétféle menüvel a helyszínen fogyasztva,szolid árak és tiszta környezet vár mindenkit. Kislányok ballagására rendelésre házhoz szállítva kértünk ebédet. Bőséges adagot pontos időben, melegen,udvarias felszolgálással kaptuk meg. Ha probléma mentes rendezvényt szeretnél családodnak, barátaidnak te is fordulj bizalommal a Vuk Étteremhez!

Legnépszerűbb csomagok Hódmezővásárhelyen és környékén
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköntös bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.15.
Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2021.04.04.
Tisza Hotel
Szeged
4 nap/3 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, ajándék múzeumi belépőkkel, városnézés kisvonattal, korai bejelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, privát wellness használattal, gyertyafényes vacsorával, pezsgőfürdőben pezsgőzéssel, kávé és tea bekészítéssel, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.10. - 2020.05.31.
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.23. - 2020.12.31.
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.972 - 15.944,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.04.04. - 2020.12.31.
Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 13.400 - 120.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
2018.07.11. - 2020.12.29.
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
6 nap/5 éjszaka 13.900 - 25.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2020.12.28.

Szállodák Hódmezővásárhely környékén
Tisza Hotel Hódmezővásárhely
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Colosseum Wellness Hotel Hódmezővásárhely
Húsvéti ünnepi hétvégi ajánlat (min. 3 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Öt éjszakás üdülés (min. 5 éj)

Vuk söröző HódmezővásárhelyX