Franciska Portája Igal
7275 Igal, József A. u. 40.

Franciska Portája Igal a térképen

Franciska Portája Igal értékelése:

4. helyezett a 8 igali szállás közül
101. helyezett Dél Dunántúlon - 514 szállás közül

Franciska Portája Igal bemutatkozása

Látogasson el az ország legkisebb és a Somogyi-dombság egyik legszebb kisvárosába, Igalba. Gyógyuljon, mártózzon, frissüljön fel az európai hírű Igali Gyógyfürdő vizében, majd pihenje ki magát nálunk, Franciska Portáján, ahol családias környezetben, teljesen felszerelt apartmanokkal várunk kicsiket és nagyokat egyaránt.
Apartmanházunkban négy apartman (két kisebb és két nagyobb) található, melyek összesen 12-13 fő elszállásolására alkalmasak, külön fürdőszobával, ingyenes internetes elérhetőséggel. Barátságos, korszerűen felszerelt, fenyőbútorokkal berendezett apartmanjainkban külön hangsúlyt fektettünk a nyugalmas alvás biztosítására, ezért ágyaink minden igényt kielégítő fitnesz- és kókuszmatracokkal, atka- és pormentes paplanokkal, párnákkal, pamut lepedőkkel és ágyneművel segítik pihenésüket itt tartózkodásuk alatt. Igyekszünk apartmanházunkban a lehető legkedvezőbb lehetőségeket megteremteni azoknak a vendégeinknek is, akik a saját ellátást részesítik előnyben, ezért hűtőszekrénnyel, elektromos főzőlappal, mikrohullámú sütővel, edényekkel, tálalóeszközökkel, kávéfőzővel szereltük fel minikonyháinkat. Az apartmanok mindegyikéhez saját terasz és a kertben zárt parkoló tartozik. Lehetőség van bográcsozásra, tárcsán sütésre vagy akár szalonnasütésre is. Egy apartmanunkat akadálymentesen alakítottuk ki, így ezt a szállást mozgáskorlátozott vendégeink is kényelmesen használhatják.
Apartmanjainkban, csak úgy, mint az Igali Gyógyfürdőben egész évben várjuk vendégeiket.

Franciska Portája Igal képei

Szállások Igal városában
Wellness csomagok Igal városában

Franciska Portája Igal vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Férjemmel 09. 08-14-ig egy csodálatos hetet töltöttünk Franciska Portájában Igalon. Már a bejelentkezéskor - az udvar és az apartmanok előtti látvány - a csodálatos, szépen gondozott kert felkeltette érdeklődésünket. Az apartman rendkívül tiszta, igényesen kialakított és kényelmes volt. A kis teakonyha is nagyon jól felszerelt.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 22.
A férjemmel szeptember 15-étől 20-áig szállásoltunk itt. Nagyon meg voltunk elégedve a szállás tisztaságával, csendes környezetével és a tulajdonosok kedvességével. A kert és kültér nagyon szépen gondozott és látszik hogy rengeteg időt és energiát fektettek bele. Ajánljuk mindenki számára aki az igali gyógyfürdőt meg akarja látogatni és a környéken szeretne szállásolni!

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A ház a kert és a tulajdonos nagyon nagyon jó! Nemcsak a fürdő,de ez a szépen kialakított ház és a tulajdonosai is nagyon kellemessé teszik a pihenésed. Bármikor szívesen megyek erre a szálláshelyre. Az apartman jól felszerelt és nagyon ízléses a berendezése. A tulajdonosok pedig barátként fogadnak és mindenben a segítségedre vannak. Fontos!

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 28.
Igal a gyógyfürdőjéről híres somogyi település. Franciska portája egy kedves apartmanház, közel a fürdőhöz, mégis csendes, nyugodt helyen fekszik. A szállás tökéletesen megfelel a pihenni vágyóknak, az apartmanok mind felszereltségben, mind tisztaságban kiválóak. A házigazdák nagyon barátságosak, kedvesek, az ember barátként tér vissza hozzájuk.

Thermal Panzió Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka: 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.02. - 2021.06.12.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
Érvényes: 2022.02.27-ig
Vicze Apartman
Érvényes: 2022.02.27-ig
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
Balatonszárszó
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, teljes panzióval, parkolással
2021.06.23. - 2021.08.24.

Szállodák Igal környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

IgalX