Zöld Sasok Panzió Isaszeg

Zöld Sasok Panzió Isaszeg
2117 Isaszeg, Alkotmány út 2/a.

Zöld Sasok Panzió Isaszeg a térképen

Zöld Sasok Panzió Isaszeg értékelése:

1. helyezett a 2 isaszegi szállás közül
88. helyezett Budapest környékén - 292 szállás közül

Zöld Sasok Panzió Isaszeg vélemények

2017. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. január 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sajnos negatív tapasztalatok vannak! A személyzet nem segítőkész! A szoba amibe voltunk piszkos volt , az ágynemű nem volt kimosva! a Tv nem müködött megfelelően, a zuhanyzóba pedig lehetetlen volt beállitani normálisan a meleg vizet! Az étel minősége ,rettenetes! iztelen! Az panzióba megadott számot nem lehet elérni , 3 órát vártunk mig bejutottunk , reggelit nem kaptunk!

2013. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A választásomnál 3 szempont volt fontos a helyszínen ill. az áron kivül. Legyen WIFI,üzemelő étterem és hűtőszekrény a szobában. Az adatlap szerint mindez van. Működőképes WIFI-t a szobában nem sikerült a "szakembereknek" összehozni 4 nap alatt. Hűtőszekrény nem volt. Az étterem hétfőn nem üzemelt, keddre reggel menüt lehetett hozatni estére.

Erzsébet Királyné Szálloda

Szállodák Isaszeg környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Tó Wellness Hotel Bánk
Patak Park Hotel Visegrád
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Wellness Pihenés (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

IsaszegX