Hotel Holdfény Kápolnásnyék

1. helyezett a 2 kápolnásnyéki szállás közül
96. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Holdfény Kápolnásnyék vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
Két éjszakát töltöttünk ott. Érkezéskor egyből fizetni kellett Az ágyak rettenetesen kényelmetlenek, klíma nincs,szauna van de nem lehet használni,poros nagyon minden, a kávé 360 forint és ezért csak mikrózott kávét kap az ember,hajszárító nincs a szobában egy nagyon kis hűtő van de rossz,a wifi használhatatlan tv csatorna 6 db van nem ajánlom senkinek két éjszakára fizettem 56 ezer forintot ami ezért nagyon drága.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
A szállást párom foglalta 2 éjszakára, én nem tudtam hol szállunk meg. Kicsit meglepődtem, mikor odaértünk, és már egyből kérték, hogy fizessünk. Mégjobban meglepődtem az áron. Ár-érték arányban szerintem nagyon drága, de szerencsére tudtunk szép kártyával fizetni. Bookingon keresztül lett foglalva erkélyes szobaként. De erkélyünk nem lett.

2014. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29.
2014. 09. 22-24 időszakban egy konferencián vettem részt a jelzett hotelben. A szállás jó a környék szép. Az étterem szakácsát csak dicsérni tudom, nagy az ételválaszték és a mennyiség embert próbáló. A kiszolgálás kifogástalan. Érdemes átlátogatni Velencére
amely esti kivilágításban csodálatos. Mindenkinek ajánlani tudom. Papp Csaba Mosonmagyaróvár

Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.413 - 18.509,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hotel Magyar Király
4 nap/3 éjszaka 26.460,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, szabadidős játékokkal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Kápolnásnyék környékén
Hotel Bellevue Esztergom
Patak Park Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Indián nyár (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)

KápolnásnyékX