Hotel Holdfény Kápolnásnyék

1. helyezett a 2 kápolnásnyéki szállás közül
141. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Hotel Holdfény Kápolnásnyék vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
Két éjszakát töltöttünk ott. Érkezéskor egyből fizetni kellett Az ágyak rettenetesen kényelmetlenek, klíma nincs,szauna van de nem lehet használni,poros nagyon minden, a kávé 360 forint és ezért csak mikrózott kávét kap az ember,hajszárító nincs a szobában egy nagyon kis hűtő van de rossz,a wifi használhatatlan tv csatorna 6 db van nem ajánlom senkinek két éjszakára fizettem 56 ezer forintot ami ezért nagyon drága.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
A szállást párom foglalta 2 éjszakára, én nem tudtam hol szállunk meg. Kicsit meglepődtem, mikor odaértünk, és már egyből kérték, hogy fizessünk. Mégjobban meglepődtem az áron. Ár-érték arányban szerintem nagyon drága, de szerencsére tudtunk szép kártyával fizetni. Bookingon keresztül lett foglalva erkélyes szobaként. De erkélyünk nem lett.

2014. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29.
2014. 09. 22-24 időszakban egy konferencián vettem részt a jelzett hotelben. A szállás jó a környék szép. Az étterem szakácsát csak dicsérni tudom, nagy az ételválaszték és a mennyiség embert próbáló. A kiszolgálás kifogástalan. Érdemes átlátogatni Velencére
amely esti kivilágításban csodálatos. Mindenkinek ajánlani tudom. Papp Csaba Mosonmagyaróvár

Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.121 - 16.799,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Szent Gellért Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.950 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal és forrócsokoládéval, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, éttermi kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Kápolnásnyék környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Visegrád
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Romantikus wellness (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

KápolnásnyékX