Sirály Apartmanház Káptalanfüred
8223 Káptalanfüred, Posta u. 3.

Sirály Apartmanház Káptalanfüred a térképen

Szállások Káptalanfüred városában
Wellness csomagok Káptalanfüred városában

Sirály Apartmanház Káptalanfüred vélemények

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 11.
Koszos, büdös, igénytelen, inkább munkásszálló, nem apartmanház. Nem működik a világítás, nincs szemetes, koszos, dohos ágyak és ágyneműk, b*nkó szállásadók, lekezelőek a vendégekkel. Senki nem menjen oda, botrány! ! ! ! Rengeteg macska, amit nem mindenki szeret. Szobában és a teraszon is rengeteg pók és pókháló, tv távirányítója egyik szobában sincsen meg, micsoda véletlen, semmi segítőkészség.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Életem legrosszabb élménye! ! ! A csúcs az egèszben,h egy német barátnőmet-a két gyermekével-is meghívtam és szerettem volna elkápráztatni a balatoni turizmussal. A tulaj . . . [moderálva, a szerk. ] előre kérte a pénzt,amikor probléma merült fel már nem vállalta a felelősséget és alkalmazottnak hazudta magát. Megérkezésünk napján . . .

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 5. - 4 látogató hasznosnak vélte
A Sirály Apartmanház ugyanolyan szép, mint a képeken, Káptalanfüreden található. A községet tömegközlekedéssel nem egyszerű megközelíteni. A tulajdonos egyszer sem kérdezte meg, hogy jól érezzük-e magunkat, nincs-e szükség valamire. Egy lepedő volt két gyerekágyhoz, és a franciaágyon is egy kis lepedő volt kersztben.

Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
4 nap/3 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jakuzzi és szauna használattal, fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, gyermekjátszótér használattal, változatos programokkal, parkolással
Érvényes: 2021.05.24-ig
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.03-ig
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.750 - 27.563,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.06.17-ig

Szállodák Káptalanfüred környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Nyárindító Wellness Pihenés (min. 2 éj)

KáptalanfüredX