Arany Pizzéria Kecskemét

Arany Pizzéria KecskemétArany Pizzéria Kecskemét
Arany Pizzéria KecskemétArany Pizzéria Kecskemét

Arany Pizzéria Kecskemét bemutatkozása

Köszöntjük kedves vendégeinket!
Szeretné élvezni a hamisítatlan, igazi, tradicionális olasz konyha ízeit?
Kérjük látogasson el hozzánk.
Pizzériánk Kecskemét szívében, a Katona József Könyvtár mögött található.
Változatos ételeinket csakis kizárólag friss alapanyagokból készítik nagyszerű szakácsaink.

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Arany Pizzéria Kecskemét vélemények

2014. november 9.a párjával járt itt
Barátnőmmel gyakran járunk ide. Ez már alapjában véve is egy jó jel, hogy visszajárunk. Kiszolgálás kedves, figyelmes, mindig tudják mikor kell jönni. Sok pizzát végigkóstultunk már, olyan még nem is akadta mi nem ízlett volna. Egyszer történt egy kis félreértés, de a mi hibánk is volt, ezt nem írom a számlájukra!
Végsősorom megvagyok elégedve ezzel a jó helyen fekvő pizzériával!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Átlagos 2014. augusztus 7., kollégákkal járt itt
Szakmai gyakorlatomat töltöttem, amikor az egyik nap ebédszünetben beugrottunk egy pizzáért. Gondoltuk, hogy az olcsóbb pizzák körül nézelődünk, majd beválasztottam egy Margarétát. Hát, sok feltét nem volt rajta, de legalább a széle vastag volt. Ízre nem volt rossz, csak hát érezni lehetett rajta, hogy ez a cég legolcsóbb terméke.
Kiváló 2014. május 28.barátokkal járt itt
Igazából csak egy sörre ültünk be ide. Nagyon jó, hangulatos hely. Ideális baráti beszélgetésekre is, de esélyes, hogy megjön az étvágy is. Végül az étlap is előkerült. :-) A pizza finom volt. A kirendelt pizza mellé felkínált fűszerkínálat varázslatos. A kiszolgálás is rendben volt. A városközponttól nem messze, ideális hely mindenkinek. Csak ajánlani tudom.
Arany Pizzéria Kecskemét a térképen
6000 KecskemétArany János utca 3.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar, olasz
kávékülönlegességek
Zene
Gépzene: magyar slágerek, nemzetközi slágerek
1200 Ft (kb. ár)
Soproni