Kisbugaci Étterem Kecskemét

6000 Kecskemét, Munkácsy u. 10.

Kisbugaci Étterem Kecskemét a térképen

Kisbugaci Étterem Kecskemét értékelése:

26. helyezett a 102 kecskeméti étterem közül
269. helyezett Dél Alföldön - 887 étterem közül

Kisbugaci Étterem Kecskemét vélemények

Mobilról küldte. | 2021. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. január 23.
Nem ajánlom senkinek! Ugyanis félrevezettek a fizetést illetően. A kedvezményt nem ismerték el! Már az elvitel és a fizetés előtt kiállították a számlát, az étel is langyos volt.

2019. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ritkán járok étterembe, de a jeles alkalomból várakozással töltött el, jó véleményeket hallottam évtizedek óta. Most bizony csalódtam. Nem az ételekben, mert azok szuperek voltak. A kiszolgálás enyhén sem állt a helyzet magaslatán, túlvállalták magukat ebben a munkaerő inséges idöszakban, egyszerre több eseményt bevállaltak.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 23.
Városközpont eldugott kis utcájában található. Parkolni kicsit nehéz és hétköznap fizetni is kell. Rég múltú híres étterem. Mindig sokan vannak, ez nem is csoda. A kiszolgálás nagyon kedves, az ételek nagyon finomak, házias jellegűek. Sajnos terasz nincs, a régi részen kissé szűkösek a helyek, de az étel és a kiszolgálás mindezt kárpótolja.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 24.
Többször jártunk Kecskeméten, de csak most tértünk be ebbe a nagyon családias és hangulatos alföldi kis vendéglőbe. Remek hely, csodálatosan finom, házias ételekkel és nagyon pénztárca barát árakkal. Napi menük+ kis menük egyszerre,korrekt áron. Kiváló személyzettel, hibátlan hely:-)! Mindenkinek bátran ajánlom,számunkra nagyon hangulatos hellyé vált a Kisbugaci étterem.

2015. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. június 9.
Üzleti, baráti és családi események remek lehetősége ez az étterem. Az étlapon minden igényre van megoldás, de a személyzet is mindenben segít. Az ár értékarányos. A beltéri és a kerthelység egyaránt remek lehetőséget ad a kellemes beszélgetésekre, a "családias" együttlétre. Összességében bátran ajánlom mindenkinek. Én sűrűn visszajárok! Tamás

rigop TOP fotófeltöltő
2013. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Apa szereti a Kisbugacit, ezért többnyire oda járunk születésnapozni. A választék megfelelő, az ételek minősége korrekt, viszont szerintem 10-20%al túl vannak árazva a konkurenciához képest, amit a környezet nem indokol. Nemrég egy kerthelyiséggel is bővült az étterem, ez nagyon hangulatos lett, le a kalappal.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 28.
Sokszor jártunk már az étteremben, az ételek, a kiszolgálás kifogástalan!! A környezet kellemes, és barátságos, a személyzet előzékeny. Az étlapról mindenki talál magának megfelelőt úgy ízvilágban, mint pénztárcához mérve! Bár lehetne több halas étel a kínálatban. Összességében bátran ajánlom az éttermet bárkinek, hisz csalódást nem fog okozni!

Legnépszerűbb csomagok Kecskeméten és környékén
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-4 éjszaka 15.324,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, a foglalt éjszakák számától függően programokkal, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.31.
Príma Vendégház
Tiszakécske
2021.05.13. - 2022.05.13.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2021.12.31.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness centrum és fitness terem használattal, fürdőköntössel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2021.12.19.
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.23. - 2022.01.31.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2021.08.31.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 20.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, cocktail kuponnal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, sportolási lehetőségekkel, parkolással
2021.04.20. - 2021.11.30.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2021.12.31.

Szállodák Kecskeméten és környékén
Hotel Aquarell Kecskemét
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét
Kecskemét új, exkluzív szállodája, a Granada Wellness, Konferencia és Sport Hotel a belvárostól...
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Granada nyár (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)

Kisbugaci Étterem KecskemétX