Ferien Wohnung Vendégház Kecskemét

5Szolgáltatás
Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Ferien Wohnung Vendégház Kecskemét vélemények

Kiváló 2015. július 10.gyerekekkel járt itt
Egy kellemes pihenőhely,Kecskemét kertvárosi részében, kedves, korrekt vendéglátó háziasszonnyal! Modern, ízlésesen berendezett szobát kaptunk, két kényelmes ággyal és egy kanapéággyal, kádas fürdőszobával. Egy nagy gyerekkel érkeztünk, Mercedesz gyár látogatása után. Nyugalomra, csendre és pihenésre vágytunk, erre a légkondis szobában meg is volt a lehetőségünk.
Kiváló 2015. május 20.a párjával járt itt
Kecskemét kertvárosi részében található a vendégház. Párommal és egy baráttal voltunk ott áprilisban. a szobák nagyon szépek, modern berendezéssel, tiszták, világosak. Az egyik szobában gyerekkel érkezőknek kiságy is van! a nappali egyben a konyhával minden igényt kielégítő! Felszerelt konyha, hűtőszekrény, LED tv sok csatornával, ingyenes wifi az egész házban.
Ferien Wohnung Vendégház Kecskemét - VendéglátásFerien Wohnung Vendégház Kecskemét - SzobákFerien Wohnung Vendégház Kecskemét - SzobákFerien Wohnung Vendégház Kecskemét - Szobák
Kiváló 2015. május 15.a párjával járt itt
Ismerkedés Kecskeméttel. 3 hete töltöttünk néhány napot Kecskeméten, a Freinwohnung vendégházban
szálltunk meg. A szálláshely gyönyörű, tágas lakosztály. Minden igényt kielégítő, maximális tisztaság, nagyon kedves segítőkész vendéglátó. Mivel mi nem autóval voltunk, Ő vitt be minket a saját kocsiján a városba.
Kiváló 2015. április 21.barátokkal járt itt
Kecskemét közelében található ez a teljesen felszerelt vendégház. Csend, nyugalom, kényelem, bőséges reggeli. A konyha teljesen felszerelt, kávéfőző, hűtő fagyasztó résszel, vízmelegítő, pirítós csináló, márkás edények, eszközök stb. A konyha egyben a nappali is, TV rengeteg csatornával (IPTV), ingyenes wifi az egész házban.
Ferien Wohnung Vendégház Kecskemét - SzobákFerien Wohnung Vendégház Kecskemét - SzobákFerien Wohnung Vendégház Kecskemét - SzobákFerien Wohnung Vendégház Kecskemét - VendéglátásFerien Wohnung Vendégház Kecskemét - Szobák