Hotel Háry Kecskemét

Hotel Háry Kecskemét
Hotel Háry KecskemétHotel Háry Kecskemét
Hotel Háry KecskemétHotel Háry Kecskemét

Hotel Háry Kecskemét bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Háry Hotel megújulva várja vendégeit Kecskeméten. A szálloda kiválóan alkalmas pihenésre, konferencia-szervezésre, családi összejövetelek megrendezésére.

3Szolgáltatás
Hotel Három Gúnár Kecskemét - Kettőnk titka
Kettőnk titka
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hotel Háry Kecskemét vélemények

2014. augusztus 4.egyedül járt itt
Egyszerű, praktikus és tiszta. Ez a lényeg. Az autóbusz pályaudvar mellett található ez a kis hotel. Semmi fölösleges cicoma, tágas szoba, talán csak a zuhanyozófülkét szabták el, nagyon picike. Helyben lehet reggelizni. Ott jártamkor nem volt nagy forgalom, csendes is volt a hotel.
Hotel Háry Kecskemét - VendéglátásHotel Háry Kecskemét - VendéglátásHotel Háry Kecskemét - SzobákHotel Háry Kecskemét - Szobák