Mediterrán Ételbár Kehidakustány
8784 Kehidakustány, Kossuth L. u. 64.

Mediterrán Ételbár Kehidakustány a térképen

Mediterrán Ételbár Kehidakustány értékelése:

4. helyezett a 8 kehidakustányi étterem közül
269. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

H-Sze zárva
CS-P 16:00-22:00
Szo 12:00-22:00
V 22:00-22:00
étterem, kávézó - kávéház, pub, salátabár, söröző, teázó - teaház, bár, szálláshely étterme, vendéglő
ázsiai, francia, görög, magyar, német, nemzetközi, olasz, spanyol, thai, mediterrán
grill ételek ...
Élőzene:
jazz
Gépzene:
alternatív, jazz, könnyűzene, latino, pop, reggae
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Galéria - max. 50 fő
Alpesi házi sör

Mediterrán Ételbár Kehidakustány bemutatkozása

Engedje meg, hogy elkalauzoljuk a mediterrán ízek íncsiklandó világába. Kóstolja meg friss fűszerekkel ízesített ételeinket, melyek mindegyikét az egészséges táplálkozás jegyében készítjük. Ha szereti a spanyol ízvilágot, válassza tapas tálunkat, melyről húsos, zöldséges, tenger gyümölcse és halas falatkáink közül szemezgethet. Napi ajánlatainkból is biztosan mindenki talál kedvére valót. Bőséges ételajánlatunk mellett nagy hangsúlyt fektetünk a térség kiváló borainak és zamatos, gyümölcsös pálinkáinak bemutatására is. Ezeket se hagyják ki! Akkor se essen kétségbe, ha éttermünk hangulata vagy az elfogyasztott finom italok alkohol tartalma rabul ejtik majd, és arra is tudunk megoldást, ha hosszabb időn keresztül szeretné élvezni a környék nevezetességeit, látnivalóit. Minden kényelemmel felszerelt, barátságos berendezésű apartmanjaink, 2 és 4 ágyas szobáink rendelkezésére állnak.

Mediterrán Ételbár Kehidakustány képei

Mediterrán Ételbár Kehidakustány vélemények

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Az étterem maga szép, hangulatos. A rendelésfelvételkor már beleütközünk olyan hibába, hogy a páromat megkérdezték mit fogyasztana, és nekem is kérdés nélkül kihozták ugyan azt. A vacsorához a választék bőséges. Sajnálatos módon az elkészítés nekem nem ízlett és maga az adag is kevés volt. Nem laktunk jól. Nem fogok többet oda vissza menni és vacsorázni.

Szerényke TOP szállásértékelő
2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 14.
Ha ide betérsz,először a kertben ill. az udvarban fogsz tátott szájjal csodálkozni a sok fellelhető kerti kincsek között :O)
Aztán ha betérsz a "Bár"-ba, folytatódik az ámulat. . . Hangulatos hely, igazán jól esik betérni. Mi csak egy-egy cappuccinot fogyasztottunk el párommal, de így is megragadott a "Pipagyújtó" hangulat :o)
Kedves kiszolgálás: a hölgy mosolygós, magyart kicsit akcentussal beszélő, de nagyon vendégszerető tulajdonos.

2012. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt az elmúlt három évben. (Ez egy panzió is egyben). A tulajdonos rendszeresen leül a vendégekhez, beszélget, megkérdezi, hogy ízlett az étel. Vannak kedvezmények is, pecséteket lehet gyűjteni, ott lakóknak 10% kedvezmény van. Finomak voltak az ételek és a mennyiség is elegendő. A hely hangulatos, többször zenét és lehet hallgatni, jazzt meg más is.

Legnépszerűbb csomagok Kehidakustányban és környékén
Kehida Termál Hotel
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 20.927 - 31.058,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
2018.07.05. - 2020.03.31.
Berki Margit Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2020.01.02. - 2020.12.31.
Hunguest Hotel Hélios
3 nap/2 éjszaka 9.621 - 11.606,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2021.01.04.

Szállodák Kehidakustány környékén
Hotel Viktória Kehidakustány
Hunguest Hotel Pelion  Kehidakustány
Palace Hotel  Kehidakustány
Valentin nap (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)

Mediterrán Ételbár KehidakustányX