Kehidakustány és környéke
a 62 kehidakustányi szállás közül
Apartman, Falusi szálláshely

Árvácska Apartman Kehidakustány bemutatkozása

Kehidakustányban, a gyógyfürdőtől 2 kilométerre várja vendégeit az Árvácska Apartman. A barátságos gerendaház tökéletesen alkalmas a pihenésre, a gyógyfürdő pedig a felfrissülés élményét fokozza. A közelben található Deák Ferenc kúriája, mely egy kellemes sétával elérhető, de a környező városokban és a zalai erdőben mindenki megtalálja a neki való kikapcsolódást.

5Szolgáltatás
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Árvácska Apartman Kehidakustány vélemények

Kiváló 2014. április 7.a párjával járt itt
Az Árvácska egy nagyon klassz faház, szinte mintha új lenne, egy nagyon jól felszerelt apartmannal az erdő szélén. Csend, madárcsicsergés. . . A tulaj -aki az emeleten lakik- nagyon kedves, segítőkész. A földszinten 2 apartman található, mi a kisebbik 2+2 ágyast béreltük.
Kiváló 2013. augusztus 30. járt itt
Most voltam először az Árvácska apartmanban. Nagyon megfogott a ház kulturált berendezése, tisztasága, környezete, felszereltsége. Szoba és a konyha is jól felszerelt. Még olyan is megtalálható, amire az ember nem is számít. A házhoz tartozó bekerített füves részen biztonságosan játszhatnak a gyerekek, van szabadban bográcsozó hely is.
Kiváló 2013. július 25.a párjával járt itt
Immár sokadszorra jöttem családostól, sógorostól és változatlanul igen pozitív a véleményem. Ha jót akarsz minimális áron oda menj, megéri. Még a nászutamat is itt töltöttem és augusztus végén egy másik nászutas pár is az Árvácskába megy ( pezsgővel fogadják őket ahogy minket is)Élmény egész életre!
Árvácska Apartman Kehidakustány - Külső kép
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Korábban sosem jártam Zala megyében. A dombok aljában természetes környezetben, a teljes kikapcsolódást biztosította számomra az Árvácska. Tiszta, igényes. A közeli Deák kúria a történelmet, a wellness- centrum a mozgásigényt,a hévízi tó a nyugalmat, a közeli színházak (Zalaegerszeg, Keszthely) a kultúrát tették hozzá a teljes kikapcsolódáshoz.
Árvácska Apartman Kehidakustány - Egyéb