NeverGreen: Gondtalan hét - Ibolya Vendégház Kehidakustány

Ibolya Vendégház Kehidakustány értékelése
1. helyezett a 62 kehidakustányi szállás közül

Gondtalan hét

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
A ház legnagyobb előnye a kiváló ár/érték arány. Kedves vendéglátók, jól használható, de nem a legújabb felszerelés, zárt parkoló, gyermekbarát kert (hinta, csúszda, trambulin), kerti grill ill. bográcsozási lehetőség kb. 10-12 személy számára alkalmas kerti pavilonnal. A leggyengébb láncszem sajnos az ágy.
Összességében elégedettek voltunk, bár a 6 nyári napból 2 erősen ősziesre sikeredett, de ezért nem a vendéglátókra nehezteltünk.

Kényelem (szoba): Átlagos
Szolgáltatások: Átlagos
Étkezés: Átlagos
Elhelyezkedés: Átlagos

Szeretnéd követni NeverGreen felhasználót?    Igen

2019. augusztus 14. - Ibolya Vendégház válasza NeverGreen értékelésére:
Köszönjük szépen az értékelést!
Varga Lajosné (Ibolya Vendégház)
Ibolya Vendégház Kehidakustány
8786 Kehidakustány
Petőfi Sándor u. 5.

2019. augusztus 3.
4 éjszakát töltöttünk az Ibolya Vendégházban. Az ár nagyon kedvező volt, a négy személyes apartmant vettük igénybe. Az udvar rendezett, a szállás szép, tiszta, kényelmes. A tulajdonosok (Ibolya néni és Pista bácsi) nagyon kedvesek, figyelmesek, bármivel tudtunk hozzájuk fordulni. Saját...

2019. július 28.
Egy hetet töltöttünk párommalaz Ibolya vendégházban!Udvarra néző földszintes szobában!Kényelmes ágy,tisztaság,családias hangulat! Minden elérhető távolságban,vendéglátóhely ,közért ,buszmegálló fürdő! Kedves vendéglátók akik segítenek a környék látnivalóit felfedezni! Mi nem kocsival...