Kellemes családi kikapcsolódás

Petra Apartmanház KehidakustányPetra Apartmanház Kehidakustány a térképen

Kiváló 2017. májusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. június 1.
Nagyon kényelmes, tiszta, mindennel felszerelt apartmant kaptunk. A szállásadó hölgy nagyon kedves és segítőkész volt.
Ha valami negatívat szeretnénk mindenáron írni, akkor az hogy nagyon hideg volt bent a házban,fázott az egész család és nem volt semmi fűtési lehetőség. Gondolom ez fűtés szezonban nem okoz gondot és nyáron meg éppen kellemes, de mi pont egy szezon eleji időszakban voltunk ott, a kinti hőmérséklet melegebb volt mint bent.
A másik a TV-k és az adás minősége, amin lehetne javítani.
Minket túlságosan nem zavart, mert a strandolás és más hasznosabb kikapcsolódás töltötte ki az időnk nagy részét.
Köszönjük a lehetőséget, hogy ott tölthettünk pár napot és máskor is szívesen vissza mennénk!
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Petra Apartmanház további értékelései

2017.09.16családjával
A szállás tisztaság,felszereltség szempontjából tökéletes volt. Viszont apró hiányosságok akadtak,amik azért okoztak kellemetlenséget. 1.Víznyomás szinte egyenlő a nullával,egy gyors tusolás is 10 percig tart. 2.Tv nézhetetlen,egyszerűen mintha nem lenne jel,holott elvileg van. Mi pihenni...
2017.04.18gyerekekkel
Kedves,segítőkész tulajdonos,kiváló pihenési lehetőség.Sok látnivaló és rengeteg szolgáltatás közül lehetett válogatni helyben és a környéken is.Ajánlom mindenkinek,hogy próbálja ki ezt a lehetőséget.
2016.08.02gyerekekkel
A szobák tiszták, a felszereltségük is tökéletes, mi az egész házat béreltük. A tulajdonos hasznos tanácsokkal látott el mindenben segített. Egy kellemes hetet töltöttünk el.Szivesen visszatérünk.
Barbara Apartmanház Kehidakustány - Kedvező ajánlat
Kedvező ajánlat