Rácz Fogadó Kisoroszi
2024 Kisoroszi, Hôsök tere 5.

Rácz Fogadó Kisoroszi a térképen

Rácz Fogadó Kisoroszi értékelése:

1. helyezett a 2 kisoroszi szállás közül
82. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Rácz Fogadó Kisoroszi bemutatkozása

A Dunakanyar szívében, a Szentendrei-sziget csúcsán, a csendes, nyugalmas, hangulatos Kisoroszi központjában található a minden kényelemmel ellátott Rácz Fogadó. Csapatépítő tréningek, továbbképzések, céges kirándulások, de akár magánrendezvények, esküvők lebonyolítására is kitűnően alkalmas a pár éve teljesen felújított épület, amelyben hatalmas szobákban pihenhetnek a kedves vendégek.
A gyönyörű vidék, a szigetcsúcs, amely a Duna-Ipoly Nemzeti Park természetvédelmi övezetében van, a szemközti Nagyvillám hegy, a visegrádi vár mind szép kirándulásokra ad lehetőséget. A varázslatos hangulat miatt számos író, költő, sok képzőművész választotta nyaralóhelyül e gyönyörű falut, amelyet elkerül a Dunakanyar forgalma, hiszen Leányfalu után a tahi hídon átmenve közelíthető csak meg autóval, no és persze a Kis-Duna-ágon révvel. A nyolcszobás fogadó saját melegkonyhával, kávézóval várja a vendégeket.
A kényelmes, modern bútorokkal berendezett szobákban internet biztosítja a tv mellett a kapcsolatot a nagyvilággal. A hatalmas szobákban lehetőség van pótágyak elhelyezésére is.
A Rácz Fogadóban 70 fős különterem, vagy a kerthelyiségben akár 100 fő fogadására is alkalmas részben fedett terasz nyújt lehetőséget a nagyobb rendezvények lebonyolítására.
Igény esetén segítünk megszervezni gyalogos, kerékpáros, hajós, motorcsónakos, vagy akár lovas túrát is.
A fogadó alapvetően a hagyományos magyar konyha remekeit kínálja, de ötvözi a modern, nemzetközi ízekkel.

Rácz Fogadó Kisoroszi képei

Szállások Kisoroszi városában
Wellness csomagok Kisoroszi városában

Rácz Fogadó Kisoroszi vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már sokadszor szálltunk meg a Rácz Fogadóban. Kisoroszi az egyik legjobb hegy a világon. A Rácz Fogadóban pedig jó áron meg lehet szállni. A szoba kényelmes, tiszta, ízléses a berendezése. A fürdőszoba szép, tágas. Szóltunk előre,hogy későn érkezünk, és mivel ismertük a járást, a megbeszélt szobát nyitva hagyták nekünk. Finom reggelit kaptunk.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismét nagyon jól éreztük magunkat Kisorosziban. Roppant rugalmasak a fogadó munkatársai, nagyon családias hely. Éjjel érkeztünk, de ez sem volt gond. Zárt parkolóba tehettük a motort. Reggel hangos madárdal volt az ébresztő, az ablakból a Dunakanyar hegyeit láthattam. . . Kell ennél több? Ezután hatalmas adag gombás/sonkás tojásrántottát kaptunk sajttal és isteni kávét a hangulatos teraszon.

Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Faházas Villapark
Ráckeve
Érvényes: 2021.08.12-ig

Szállodák Kisoroszi környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Royal Club Hotel Visegrád
Augusztus 20 - hosszú hétvége (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

KisorosziX