Kőröshegyi Tulipánszüret Kőröshegy

Kőröshegyi Tulipánszüret Kőröshegy
Kőröshegyi Tulipánszüret KőröshegyKőröshegyi Tulipánszüret Kőröshegy
Kőröshegyi Tulipánszüret KőröshegyKőröshegyi Tulipánszüret Kőröshegy

Kőröshegyi Tulipánszüret Kőröshegy bemutatkozása

A Kőröshegyi Levendulás egy egyedülálló virágos birtok a Balaton déli partján. 2012-es alapításától kezdve 5 éven át zárt kapuk mögött dolgoztak a virágültetvényeken, és ekkor kezdtek el kísérletezni a tulipánültetéssel is. A családi és baráti körben megrendezett szüretek után végül 2017-ben a nyilvánosság előtt is megnyitotta kapuit a Kőröshegyi Tulipánszüret, méghozzá az országban elsőként.

Irénke Apartman Balatonföldvár - Napi árak
2025.03.20-ig
Irénke Apartman Balatonföldvár
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Kőröshegyi Tulipánszüret Kőröshegy vélemények

Kihagyhatatlan 2023. október 4.a párjával járt itt
Tavasszal tulipánt szedtünk a szerelmemmel, nyáron pedig levendulát szüreteltünk, csodálatos hely, hihetetlen élmény a sok gyönyörű tulipán vagy az illatfelhőben úszó levendulamindenkinek ajánlom aki szereti a szépet a jó levegőt
Kőröshegyi Tulipánszüret Kőröshegy - Külső képKőröshegyi Tulipánszüret Kőröshegy - EgyébKőröshegyi Tulipánszüret Kőröshegy - Külső képKőröshegyi Tulipánszüret Kőröshegy - Külső képKőröshegyi Tulipánszüret Kőröshegy - Külső képKőröshegyi Tulipánszüret Kőröshegy - Külső kép