Kasper Vendégház Kőszeg

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Kasper Vendégház Kőszeg vélemények

Kiváló 2019. október 2.családjával járt itt
Kedves vendéglátók, gyönyörű környezet, csen, jó levegő - ideális kikapcsolódásra. nem először (+X9 voltunk itt és sosem csalódtunk. Kisgyermekes családoknak is kiváló, kerékpárral is megközelíthető több burgenlandi vár. No és a környék erdei lenyűgözőek. A városban számtalan jó étterem, kedves emberek.
Mindenkienek ajánlom!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2014. január 20.a párjával járt itt
A Kasper Vendégház csendes, nyugodt környezetben található, Kőszeg központjától mindössze pár perc sétára. Mi a „kisház apartman”-ban szálltunk meg és őszintén mondhatom, panaszra semmi okunk nem volt. Vendéglátóink nagyon kedvesek és figyelmesek voltak, jót beszélgettünk velük.
Kasper Vendégház Kőszeg - Külső képKasper Vendégház Kőszeg - BelsőKasper Vendégház Kőszeg - BelsőKasper Vendégház Kőszeg - BelsőKasper Vendégház Kőszeg - SzobákKasper Vendégház Kőszeg - SzobákKasper Vendégház Kőszeg - SzobákKasper Vendégház Kőszeg - SzobákKasper Vendégház Kőszeg - Medence/kert
Kiváló 2014. január 19.gyerekekkel járt itt
Mi a különálló kisházban voltunk néhány napot (4 felnőtt, 1 gyermek), nagyon jól éreztük magunkat. Közel van mindenhez, mégis elég távol, hogy csöndes legyen. Átugrottunk Ausztriába is, de Kőszeg a nélkül is megadja a teljes élményt. A vendégház tiszta, rendezett, a vendéglátók nagyon kedvesek.
Kiváló 2013. június 9.a párjával járt itt
A Kasper vendégház kellemes, csendes környezetben található, mégis rövid sétával Kőszeg minden nevezetessége elérhető. Külön szeretném kiemelni a vendéglátók kedvességét és segítőkészségét. Mi kétszemélyes szobában laktunk, ahol minden kényelmi berendezés megtalálható volt. /Hűtő, kávéfőző, vízforraló, mikró.