Gyermeküdülő és Turistaszálló Kunbaracs

6043 Kunbaracs, Kákás tanya 274.

Gyermeküdülő és Turistaszálló  Kunbaracs a térképen

Szállások Kunbaracs városában
Wellness csomagok Kunbaracs városában

Gyermeküdülő és Turistaszálló Kunbaracs vélemények

2015. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
Végtelen nyugalom, gyönyörű környezet, barátságos, segítőkész emberek, nagyszerű programok.
Táborozó csoportunkkal minden programhoz találtunk megfelelő helyszínt, részünk volt lovaglásban, kocsikázásban, karaoke-ban, nagyon finom ételekben, remek fürdőzésekben. Igazán hálásak vagyunk mindenért!
Fantasztikus hely, csak ajánlani tudom!!!

Mobilról küldte. | 2014. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. május 3.
Talán 10 éve kezdödött mikor elöször elvittek táborozni. Akkor, azon a nyáron úgy éreztem az életem legjobb nyara, de valamelyest tévedtem. Azóta az összes nyaram egyre jobb hiszen minden idömet amit csak tehetek ott töltök. A legjobb emberek,legjobb tàborvezetök, és a legjobb környezetben.

2014. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hogy mi nekm Kunbaracs? Nem is tudom. Ezt nem nagyon lehet egy rövid értékelésben elmondani. Ezt meg kell tapasztalni. Egy hely, ahol nem látod a kerítést. Nem érdekel, hogy hol van a határ, mert egyszerű nemességgel nem akarsz kimenni innen. Egy hely, ahol mindenki egy nagy családba tartozik. Egy hely, ahol azzal foglalkozhatsz amivel szeretsz.

Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 31.
Nagyon szuper volt.Sokat lehetett barangolni a nagy területen.Sokat lovagoltunk.Köszi Erika nėni.(Bianka)

City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ingyenes kávé és teafogyasztással, forralt borral, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2020.12.27.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 7.973 - 23.387,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Pilvax Hotel
Kalocsa
Érvényes: 2021.10.26-ig

Szállodák Kunbaracs környékén
Hotel Aquarell Cegléd
City Hotel Unió  Budapest
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)

KunbaracsX