I. világháborús emlékmű Kunmadaras

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

I. világháborús emlékmű Kunmadaras vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Átlagos 2023. március 1.egyedül járt itt
A tekintélyes, sárga önkormányzat épülete előtt szépen rajzolódik ki a katona szobra, aki az első világháború hősiességét hivatott megjeleníteni. Majdnem két méter magas a szobor és 100 éve áll itt, szemlélve a forgalmat. Vajon mi vitte rá az akkori embereket, hogy hat évvel egy gyalázatos hülyeség, a nemzet fiait tömegesen kiirtó vesztes háború után sorra emeljenek ilyen zakkant emlékműveket országszerte?
I. világháborús emlékmű Kunmadaras - Külső képI. világháborús emlékmű Kunmadaras - Külső képI. világháborús emlékmű Kunmadaras - Külső képI. világháborús emlékmű Kunmadaras - EgyébI. világháborús emlékmű Kunmadaras - Egyéb