Mádi Kúria Hotel és Rendezvényközpont Mád

4,3
a 6 mádi szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Mádi Kúria Hotel és Rendezvényközpont Mád
Mádi Kúria Hotel és Rendezvényközpont MádMádi Kúria Hotel és Rendezvényközpont Mád

4Szolgáltatás
Geréby Kúria Lajosmizse - Napi árak
2025.07.31-ig
Geréby Kúria Lajosmizse
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Mádi Kúria Hotel és Rendezvényközpont Mád vélemények

2016. október 29.a párjával járt itt
Esküvőnk utáni rövid pihenés részeként választottuk e szállást.
Maga a szállás egy nagyon szép vidéken, Mád központjában, mégis csendes környezetben helyezkedik el.
Ottlétünkkor csak mi voltunk a szállodában, a személyzet segítőkész és udvarias volt. Szolid, mégis kényelmes szobát kaptunk.
Egy nyüzsgőbb időszakban szívesen visszatérünk.
Kiváló 2014. április 6.barátokkal járt itt
Tavaly mikuláskor voltunk barátokkal egy borkóstolós hétvégén a kúrián. A szállás karácsonyi hangulata felülmúlhatatlan volt, teljesen lenyűgözött bennünket. A szobák kényelmesek, tiszták, az ételek finomak voltak. A kiszolgálással sem volt probléma, rögtön a kedvünkbe jártak (igaz akkor nem volt sok vendég, ezért nem tudjuk megítélni máskor is így van-e, de akkor ez nagyon jól esett).