Lókötő Étterem és Pizzázó Mártély

Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Lókötő Étterem és Pizzázó Mártély vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Átlagos 2017. május 11.barátokkal járt itt
Szépet és jót hallottunk a helyről, de lehet, hogy magasra tettük a lécet, mert elfértek alatta. Tiszta, nem hivalkodó, de a konyha kellene, hogy megfogjon. Na, ez nem jött össze! A pacalpörköltjük bukott meg a tesztelésen. Gyenge, leveses valami lett belőle. Az illata még majdnem biztató volt, de az íze… Különleges, kemencében sült palacsintájuknál is elmaradt az íz a látványtól.
Lókötő Étterem és Pizzázó Mártély - Külső képLókötő Étterem és Pizzázó Mártély - Étel/italLókötő Étterem és Pizzázó Mártély - BelsőLókötő Étterem és Pizzázó Mártély - Étlap/itallapLókötő Étterem és Pizzázó Mártély - EgyébLókötő Étterem és Pizzázó Mártély - Külső képLókötő Étterem és Pizzázó Mártély - Külső képLókötő Étterem és Pizzázó Mártély - Külső képLókötő Étterem és Pizzázó Mártély - Külső képLókötő Étterem és Pizzázó Mártély - BelsőLókötő Étterem és Pizzázó Mártély - BelsőLókötő Étterem és Pizzázó Mártély - Külső képLókötő Étterem és Pizzázó Mártély - Külső képLókötő Étterem és Pizzázó Mártély - Mosdó
Kiváló 2016. július 26.családjával járt itt
Nagyon jó hely, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Véletlenül találtunk rájuk, de érdemes volt Mártélyon a Fö- utcán vannak, a strand felé menet baloldalt. Új helynek tünt
Kellemes kerthelyiségben ebédeltünk egy jót. . .
Négyen voltunk, mindenki teljesen elégedett
Minden étel nagyon finom volt.
Az adagok méretesek.
Az árak szolidak, a személyzet kedves.
Jövünk még ide!