Gertrúd Vendégház Mátraszentimre

Gertrúd Vendégház  Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre, Darázshegyi u. 4.

Gertrúd Vendégház  Mátraszentimre a térképen

Gertrúd Vendégház Mátraszentimre értékelése

Légy te az első!

Légy az első, aki értékeli ezt a helyet! Értékeléseddel most wellness hétvégét nyerhetsz nyereményjátékunkon.

Gertrúd Vendégház Mátraszentimre bemutatkozása

Vendégházunk a Mátra egyik legkedveltebb,és leglátogatottabb üdülőhelyek egyikének központjában található Mátraszentimrén. Csend, nyugalom, kristálytiszta hegyi levegő várja az ide érkezőket. Bolt, posta, étterem, bankautomata a szálláshelytől 5perc séta. A közvetlen közelben számos turistaút és sípálya vonzza a kikapcsolódni vágyó vendégeket. A vendégházban összesen 8db (1 db kétágyas, 4 db háromágyas, 3 db négyágyas) szoba található. Összes férőhely 26 fő. Fürdő és wc emeletenként, vagyis 4 szobánként megoldott. A vendégház alkalmas csoportos, céges, családi rendezvények lebonyolítására. Csoportos foglalás esetén egyéni árszabás érvényes.Jöjjön el és töltődjön fel a kristálytiszta hegyi levegővel a Gertrúd vendégházban.

Gertrúd Vendégház Mátraszentimre képei

Gertrúd Vendégház  Mátraszentimre
Szállások Mátraszentimre városában
Wellness csomagok Mátraszentimre városában

Gertrúd Vendégház Mátraszentimre vélemények

A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 4.
Szuper kis hely! Nagyon otthonos és barátságos :)
Mi pont nem egy szezon időben mentünk ,így szerencsére nem voltak sokan . . . sőt ,így volt lehetőségünk szobát választani :)
Kényelmesen elfértünk és tiszta volt minden! Egyébként a fürdők és az étkező/társalgó közösek (de azon a szinten ahol mi voltunk,nem volt senki)
Mivel kisebb szállásról beszélünk ,az étkezést nekünk kellett megoldani,és nyilván nem egy wellness szálló,d jól éreztük magunkat!

Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 14.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig

Szállodák Mátraszentimrén és környékén
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hotel Villa Völgy Eger
2 éjszakás senior pihenés
L'amour hétvége (min. 2 éj)
Karácsonyi és a két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

MátraszentimreX