Drága a fűtés.....

Tusculanum Vendéglő MiskolctapolcaTusculanum Vendéglő Miskolctapolca a térképen

Szörnyű 2019. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2019. március 30.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Megpróbáljuk talán melegben. A tegnap esti, március végi estében képtelenek voltak kifűteni a helyet. A vendégek kiskabátban, dzsekiben. Beültünk de három perc múlva fáztunk és eljöttünk. Személyzetet ezen idő alatt nem is láttunk.
A szálláshelyünk ajánlotta kedvezményes kuponnal. Nem biztos, hogy így megéri. Egy utcával arrébb kiváló kis halászcsárdát találtunk semmivel sem rosszabb árakkal, normális közegben.

Tusculanum Vendéglő további értékelései

2023.06.02a párjával
Aki járt már normális étteremben, az messziről kerülje el ezt a helyet! Észrevételek: Az étel minősége közepes A kiszolgálás pocsék, unott, hozzád sem szól senki. A kétszemélyes tál maradékát szerettük volna elcsomagoltatni, erre kihoztak egy műanyag tálat, hogy csomagoljuk el magunknak:-))))...
2023.03.14családjával
Személy szerint mi nagyon meg voltunk elégedve az étel minőségével és mennyiségével. A kiszolgálás kifogástalan volt.
2022.05.23a párjával
Nagyon szeretek hozzájuk járni , imádom a húsleveseküt házias ízek nagy adagok... pincérek gyorsak figyelmesek
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel
Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel
2026.01.01-ig
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca