Panoráma Vendégház Miskolctapolca

Panoráma Vendégház Miskolctapolca
Panoráma Vendégház MiskolctapolcaPanoráma Vendégház Miskolctapolca
Panoráma Vendégház MiskolctapolcaPanoráma Vendégház Miskolctapolca

Panoráma Vendégház Miskolctapolca bemutatkozása

A Panoráma Vendégház gyönyörű panorámával várja vendégeit Miskolctapolca magaslati telkén. A Termál Barlangfürdő pár száz méternyire található, vendégeit kültéri és barlang környezetében található medencéjével, szaunájával, gyógymasszázzsal várja.

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak félpanzióval
Napi árak félpanzióval
2026.01.01-ig
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Panoráma Vendégház Miskolctapolca vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 28.barátokkal járt itt
Csak,és kizárólag pozitív tapasztalataim vannak :) Az érkezéstől,a távozásig maximális kedvességben,mosolyban,figyelemben,segítőkészségben részesültünk :) A szobák-fürdők kifogástalanul tiszták,az ágy kényelmes volt. Na és a külön pont,hogy hűtő is volt a szobában! !
2016. október 11.gyerekekkel járt itt
Szép helyen és kilátáson van a vendégház a személyzet is segítőkész volt Én ajánlani tudom csak. Közel van a barlangfürdő és az élelmiszerbolt is. Az ágyak kissé nyikorognak. A Tuskulánum étterem közel van a szálláshoz és kedvezmény is van ha itt száll meg a Panoráma vendégházban.
2016. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Ár/érték arányban teljesen megfelelt és a tisztaság is rendben volt. Szép a kilátás és friss a levegő (nyáron, éjszakára nyitva hagyott ablaknál reggelre 16 fokra lehűlt a szoba - ez tetszett) Az ágyak szélei, sarkai meglehetősen hangosan nyikorogtak, recsegtek, ami a már alvó családtagokat felkeltette egy-egy megforduláskor.
Kiváló 2014. július 25.a párjával járt itt
szuper volt náluk :) Kellemes és szép :) A barlangfürdő pedig csodás volt, szép és különleges romantikus fürdő, csakis ajánlani tudom minden szerelmespárnak! Ősszel újra ellátogatunk a városkába némi nosztalgiára :-) Bobozni is voltunk, az pont ott van a fürdőtől kb. 50 méterre, amikor mi voltunk nem volt tömeg, ezért kényelmesen tudtunk bobozni pár kört.
2014. június 5.családjával járt itt
Szép helyen aranyos kis vendégház jó környezetben közel a barlang fürdöhöz tiszta rendezett szobák jó kiszolgálás bár csak reggelivel kérhetö mivel apartman,van lehetöség sütögetésre, a háziak aranyosak és készségesek. A környezetnek van még mit fejlödni de ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2014. január 29.gyerekekkel járt itt
Jól megközelíthető, jó kilátás, tiszta, kicsit gyengén felszerelt konyhák. Kevés tányérok, poharak,evőeszközök. Nem a legjobb műszaki cikkek a konyhában. Padlószőnyeges, nem előnyös a tisztítás szempontjából. A szobákban a pótágyak mind fotelágy. Nem a leg kényelmesebb. Átlagos körülmények,elfogatható árak,szobaár van,mindegy hogy 3-4 személy van-e benne.
Kiváló 2013. december 30.gyerekekkel járt itt
A családommal december közepén voltunk, amikor már nem sétálgatásra való az idő. Ettől függetlenül rengeteg mindent meg tudtunk nézni ki tudtunk próbálni.
Kedves vezetés, törődés, tisztaság, nyugalom, kényelem jellemzi a szállást. A barlang fürdő gyönyörű, aki még nem látta kihagyhatatlan élménytől fosztotta meg magát.
Csakis ajánlani tudom :)
Nyáron találkozunk :)
Kiváló 2013. szeptember 5.barátokkal járt itt
2 éjszakát voltunk ebben a meseszép környezetben fekvő vendégházban. A vendéglátók végtelenül kedvesek, segítőkészek. A reggeli kiváló és bőséges az ágyak kényelmesek, tiszta és rendezett a szoba a kilátás az erkélyről is egy csoda! Mindenről tájékoztatnak, hogy mit érdemes megnézni, pontosan navigáltak, még a közelből fel is vezettek( messziről érkeztünk).
Panoráma Vendégház Miskolctapolca - KörnyékPanoráma Vendégház Miskolctapolca - Egyéb
Kiváló 2013. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
5-en egy gyermekkel 5 éjszakát töltöttünk ebben a csodálatos környezetben fekvő, csendes, családbarát és vendégszerető, gyönyörű panorámával rendelkező vendégházban. Tiszta, rendezett, jól felszerelt szobákat kaptunk, hangulatos kinti nyári konyhával, gyermek játszóházzal. Mindig maximális, kedves kiszolgálásban részesültünk, bőséges, változatos reggelivel.
Panoráma Vendégház Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaNyitrai utca 5.
+36 209451259
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás szükséges)