Ring Fogadó Mogyoród

2146 Mogyoród, Gödöllői út 77.

Ring Fogadó Mogyoród a térképen

Ring Fogadó Mogyoród értékelése:

2. helyezett a 6 mogyoródi szállás közül
91. helyezett Budapest környékén - 284 szállás közül

Ring Fogadó Mogyoród vélemények

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 2.
A panzióról készült képek közel sem tükrözik a valóságot. Igaz, hogy olcsó itt a szállás, a körülmények azonban kritikán aluliak. Diákszállónak talán megfelel, de családosoknak, valamint igényes turistáknak nem ajánlott. Az épület lépcsőin a tavasz végén még ott díszelegnek az őszi száraz falevelek és azok maradványai.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 31.
Írásbeli foglalásunk ellenére senki sem tudott a szobáinkról, csak a főnökasszony. A személyzet dilettáns, barátságtalan, konyha nem üzemelt, vacsi ugrott. A reggeliért könyörögni kellett, másnap már ki se nyitott a konyha. Koszos szobák, bűzös vécé, szemét az ágy alatt, szúnyogtetemek a mennyezeten, gusztustalan. A fő baj, hogy a főnökasszony a panaszaimra letolással válaszolt.

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Idén, augusztus 29. -én egy éjszakát töltöttünk a Fogadóban. Koncertre érkeztünk, a késői befejezés miatt kerestünk szállást. Ezt a helyet választottuk, a célnak megfelelt és mást nem is nagyon találtunk. Mi gyalog voltunk, a Hévtől fél órára, a Hungaroringtől és az aquaparktól 45 percre van, ami elég sok. A szoba kicsi, egyszerű, viszonylag tiszta.

Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.120,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 15.280 - 16.775,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 18.984 - 23.916,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig

Szállodák Mogyoród környékén
Libra Hotel Veresegyház
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

MogyoródX