Ring Fogadó Mogyoród

Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház

Ring Fogadó Mogyoród vélemények

Gyenge 2016. május 2.gyerekekkel járt itt
A panzióról készült képek közel sem tükrözik a valóságot. Igaz, hogy olcsó itt a szállás, a körülmények azonban kritikán aluliak. Diákszállónak talán megfelel, de családosoknak, valamint igényes turistáknak nem ajánlott. Az épület lépcsőin a tavasz végén még ott díszelegnek az őszi száraz falevelek és azok maradványai.
Szörnyű 2015. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Írásbeli foglalásunk ellenére senki sem tudott a szobáinkról, csak a főnökasszony. A személyzet dilettáns, barátságtalan, konyha nem üzemelt, vacsi ugrott. A reggeliért könyörögni kellett, másnap már ki se nyitott a konyha. Koszos szobák, bűzös vécé, szemét az ágy alatt, szúnyogtetemek a mennyezeten, gusztustalan.
Átlagos 2014. szeptember 1.barátokkal járt itt
Idén, augusztus 29. -én egy éjszakát töltöttünk a Fogadóban. Koncertre érkeztünk, a késői befejezés miatt kerestünk szállást. Ezt a helyet választottuk, a célnak megfelelt és mást nem is nagyon találtunk. Mi gyalog voltunk, a Hévtől fél órára, a Hungaroringtől és az aquaparktól 45 percre van, ami elég sok.