Aquarena Mogyoród

Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház

Aquarena Mogyoród vélemények

Kihagyhatatlan 2024. január 24.családjával járt itt
A csúszdapark valami baromi jó!
Nyitáskor mentünk és d.u. 3-ig maradtunk!
Finom, átlagos strandkaja.
Az árak kicsit magasak de megfizethetők.
Szerintem ez Magyarország legjobb aquaparkja!
Mindenkinek ajánlom!
Kihagyhatatlan 2017. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Két gyermekünkkel jártunk idén nyáron a mogyoródi Aquarénába. Nagyon tetszett, hogy nagy volt a tér. 11. 00 óra után érkeztünk, de még így is találtunk helyet magunknak. A csúszdák nagyon jók, és és tényleg itt van a legtöbb. A büfé árak sajnos elég drágák, ezért aki nem akar pluszban még több ezret elkölteni, érdemes étellel felkészülten érkeznie.