Mohácsi Korona Mohács

7700 Mohács, Jókai Mór u. 2.

Mohácsi Korona Mohács a térképen

Mohácsi Korona Mohács értékelése:

4. helyezett a 10 mohácsi étterem közül
199. helyezett Dél Dunántúlon - 500 étterem közül

étterem

Mohácsi Korona Mohács vélemények

2020. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. július 5.
A netpincéres megrendelést nem vették észre, másfél óra múlva telefonáltunk, akkor közölték, hogy elkerülte a figyelmüket a megrendelés. Így másfél óra múlva álltak volna neki az ételek elkészítésének, a SZÉP kártyás fizetést stornóztatnom kellett a netpincéren keresztül. Trehány banda... innen soha többet nem rendelünk semmit.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 28.
A férjemmel Mohácson jártunk, negyed egy körül érkeztünk az étterembe. A pincér hölgytől étlapot kértünk, aki közölte csak 2 órától lehet étlapról rendelni. Ez előzőleg az étterem honlapján nem volt feltüntetve. Méltatlankodásunkra elárulta,hogy jelenleg svédasztal van. A svédasztalon egy fajta leves volt, a legnagyobb ételkínálóban valami tejfölös - paprikás fogás, melyen látszott, hogy senki sem választotta még.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
Avval szeretném kezdeni,hogy soha nem adtam hangot étteremben az elégedetlenségemnek. Most még is megtettem,és megteszem itt is mindenki okulására. A családommal tértünk be egy kellemes mohácsi séta után a Korona nevezetű objektumba (étteremnek nem szeretném nevezni). Akkor az elejétől kezdeném. Ital rendelés,a gyerekek limonádét,mi ásványvizet,és kávét kértünk.

2018. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. február 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
A busójárásra érkeztük négyen kolléganők és kerestünk egy éttermet ahol meg ebédelhetünk. A választásunk a Korona étteremre esett amit már a leves felszolgálásánál megbántunk. A levest olyan tányérba kaptunk aminek a széle le volt pattogva a levesről annyit ,hogy csirke húslevest kértünk gazdagon ami igen szegény volt mert szinte csak a lé volt .

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 12. - 5 látogató hasznosnak vélte
Busójárás után szerettem volna elkölteni családommal egy kellemes vacsorát az étteremben. Érkezéskor az első meglepetés az volt számomra, hogy még terítőre sem telik, ezt műanyag tányér alátétekkel helyettesítették. Igaz belépéskor 3-4 alkalmazott beszélgetett kedélyesen a pultnál, mintha más dolguk sem volna, ezek az alátétek ragadtak a kosztól.

Legnépszerűbb csomagok Mohácson és környékén
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.450 - 10.800,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.22. - 2020.12.26.
Marilyn City Center Apartman
2020.07.16. - 2021.07.16.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.16. - 2021.07.16.
Sándor Hotel
Pécs
2-3 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és szaunalepedő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.23.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.01. - 2020.12.31.

Szállodák Mohács környékén
Ametiszt Hotel Mohács
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Mohács
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Thermal Hotel Harkány Mohács
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)

Mohácsi Korona MohácsX