Élet & Energia Egészségjavító Szalon Panzió Nagykőrös
2750 Nagykőrös, Losonczi u. 54.

Élet & Energia Egészségjavító Szalon Panzió Nagykőrös a térképen

Élet & Energia Egészségjavító Szalon Panzió Nagykőrös értékelése:

1. helyezett a 3 nagykőrösi szállás közül
28. helyezett Budapest környékén - 284 szállás közül

Élet & Energia Egészségjavító Szalon Panzió Nagykőrös bemutatkozása

A Nagykőrös központjában lévő híres református templomtól 700 m-re található a szálláshely. Zárt parkolóval, kerti tóval,
gyönyörű kerttel, bográcsozási lehetőséggel várjuk kedves Vendégeinket. Az Egészségjavító Szalon helyiségei, szobái
a Föld és a környezet káros sugárzásitól le vannak védve a Calma Radar magyar szabadalom segítségével.

Élet & Energia Egészségjavító Szalon Panzió Nagykőrös képei

Szállások Nagykôrös városában
Wellness csomagok Nagykôrös városában

Élet & Energia Egészségjavító Szalon Panzió Nagykőrös vélemények

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 9.
Nagyon jó hely, közel a belváros. Nagyon kedvesek voltak és nagyon jó a megközelítés, nem kell bolyongani sem. A szállás tiszta és kényelmes volt. Mindenkinek ajánlom. Ha valaki fáradtan érkezik és kicsit sétálna, akkor a belváros közel van, de a szálláshelyen is nagyon ajánlom a masszázs kipróbálását! A házigazdák kedvesek és barátságosak!

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves és csendes környezetben kényelmes minden igényt kielégitő szálláshelynek itélem. A vendéglátók udvariassága, a reggeli minősége és mennyisége kitűnő volt. A szoba felszereltsége, tisztasága és kényelme tökéletesen biztositotta a kikapcsolódást és a tökéletes pihenést. Szivesen venném igénybe ezt a szolgáltatást a jövőben is valamint csak ajánlani tudom bárkinek, aki pihenni vágyik.

Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 13.453 - 17.439,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, pályakilátással, Wi-Fi internet hozzáféréssel, parkolással
Érvényes: 2021.04.21-ig
Sport Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 6.350,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Nagykőrös környékén
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Hotel Aquarell Cegléd
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Aquarell hétköznapok (1 éjtől)
Pihenés két ünnep között (min. 2 éj)

NagykőrösX