Kolozsvári Gurzó: Gyönyörű környezetben - Királykúti Lovasporta Nagymaros

Királykúti Lovasporta Nagymaros értékelése
1. helyezett a 14 nagymarosi szállás közül

Gyönyörű környezetben

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
Dunakanyar gyönyörű részén található,erdővel körülvett területén.Reggel és este madárcsicsergés,tücsök cirippelés hallható csak.Fantasztikus a csend és a nyugalom.A házigazdák maximálisan mindent megadnak hogy, jól érezze a pihenni vágyó.Lovaglàsi lehetőség is van.3 gyönyörű ló és Lajos bàcsi tudàsa és türelme làttàn minden gyermek kedvet kap a lovagláshoz.Judit némi kedvessége,figyelmessége, határtalan ,minden apró részletre figyelt, hogy jól érezzük magunkat.M mindenkinek ajánljuk aki kikapcsolódni pihenni vágyik egy fàkkal körülvett gyönyörű panorámàju szàllàson.Köszönünk mindent,amint,lehet visszajövünk.

Szeretnéd követni Kolozsvári Gurzó felhasználót?    Igen

Királykúti Lovasporta Nagymaros
2626 Nagymaros
Hatlópatak - Királykút u.

2020. február 7.
Csodálatos hely, csodálatos környezetben, csodálatos emberekkel. Gyönyörű kilátás nyílik a szobából a Fellegvárra, a környező hegyekre, és a pacikra (Galiba, Ubul, Kócos). Egyszerűen nem tudtunk betelni vele. A szállás nagyon hangulatos, tiszta, minden igényt kielégítő. Ubul megtisztelt...