Szőke Tisza Pihenőpark Nagyrév ★★

3,9
az 1 nagyrévi szállás közül
Két csillagos szálloda

Szőke Tisza Pihenőpark Nagyrév bemutatkozása

Jász-Nagykun-Szolnok megyében, a Tiszazug szívében, egy kis zsákfaluban bújik meg közvetlenül a Tisza partján a Szőke Tisza Pihenőpark, amely 6, egyenként 4 fő befogadására alkalmas apartmanba várja a pihenni vágyókat.

4Szolgáltatás
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Szőke Tisza Pihenőpark Nagyrév vélemények

Kiváló 2014. január 26.a párjával járt itt
Nagyon kedves vendéglátók, igazi falusi élmény a pihenni vágyóknak ideális, csönd nyugalom övezi a környezet! Finom vacsora reggeli korrekt áron, mi télen voltunk gyönyörű havas táj kerekedett a hétvégére, nyáron biztos ismét ellátogatunk barátokkal horgászni!
Köszönjük a szép hétvégét!
Máté-Niki-Alfi(a kutyus)
Átlagos 2013. november 18.barátokkal járt itt
A címbeli élmény határozta meg a nyaralást. A házak nagyon jók, a bútorok azonban innen-onnan összehordottak. Tisza-part van, de fürdésre alkalmatlan. A tulajdonosok hozzáállása miatt biztos, hogy csak ez egyszer jártam itt, többször nem fogok. Kár érte, normális, vendéglátó hozzáállással ennél gyengébb színvonalú helyre is sokkal szívesebben megyek.