Knáb Panzió Nemesnádudvar
6345 Nemesnádudvar, Széchenyi utca 25.

Knáb Panzió Nemesnádudvar a térképen

Knáb Panzió Nemesnádudvar értékelése:

1. helyezett az 1 nemesnádudvari szállás közül
234. helyezett Dél Alföldön - 571 szállás közül

Knáb Panzió Nemesnádudvar bemutatkozása

A Nemesnádudvaron található Knáb Panzió kellemes helyszíne lehet családok és baráti társaságok üdülésének egyaránt. A hajós-bajai borvidék bölcsőjében számos kikapcsolódási lehetőség adott az aktív pihensére vágyóknak: horgászat, vadászat, lovaglás, csónakázás, de a meghitt pihenés elkötelezettjei is megtalálják a számukra kedvező lehetőséget.

Knáb Panzió Nemesnádudvar képei

Szállások Nemesnádudvar városában
Wellness csomagok Nemesnádudvar városában

Knáb Panzió Nemesnádudvar vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Nagyon igényes, magas színvonalú kialakítású a szoba, új berendezési eszközökkel. Szívélyes vendégfogadásban volt részünk, ételt helyben nem fogyasztottunk.

Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2021.09.06. - 2022.05.14.

Szállodák Nemesnádudvar környékén
Tókert Fogadó Nagymányok
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Zichy Park Hotel Bikács
Nyári akció (min. 3 éj)
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)
Kalocsai wellness (min. 2 éj)

NemesnádudvarX