Ahol minden tökéletes

Csendülő Vendégház NoszvajCsendülő Vendégház Noszvaj a térképen

Kiváló 2024. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2024. április 18.
Egy hosszú hétvégét töltöttünk itt a párommal. Spontán érkeztünk, azaz előző nap délután találtuk ki, hogy itt fogunk megszállni. A megadott számon segítőkész tulajdonos jelezte, hogy van szabad szoba, mehetünk. Este érkeztünk megkaptuk a kulcsot és még egy vacsora is belefért a Csendülőben. Pont volt paradicsom leves, aminek kiváltképp örültem, mert ez a mániám. Pontosan olyan volt mint amit az ember elképzel a paradicsomlevesek királyának, olaszos ám de különlegesen "csendülős" A kávézóban 1000 féle italból lehet választani. Doktor úr, a lánya és felesége is hozzáértéssel nagyon finom whiskyt ajánlott nekünk. Nem vagyok kacsacomb rajongó, de azt ettünk, remek házias ízek!
Következő napon annyira elrabolt minket a hely, hogy zárási időt követően még egy jó órát beszélgettünk, társasjátékoztunk iszogattunk a Doktor Úrral.
Ránk nagy hatást gyakorolt az itt eltöltött hétvége! Nagyon ajánlom, ha tényleg meg akarod nyomni az off gombot pár napra! Külön köszönet azért, hogy nincs tévé a szobában! :) Ja a szoba: mi a tetőtéri ékszerdobozban voltunk, különösen bájos! Nem olcsó, de a minőséget meg kell fizetni! Abszolút arányban van az ár a kapott szolgáltatással!
Csendülő Vendégház Noszvaj - Csendülő Vendégház Noszvaj - Csendülő Vendégház Noszvaj - Csendülő Vendégház Noszvaj -
Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig