Domboldal Vendégház Noszvaj
3325 Noszvaj, Bocskai u. 13.

Domboldal Vendégház Noszvaj a térképen

Wellness csomagok Noszvaj városában

Domboldal Vendégház Noszvaj vélemények

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden igényt kielégítő, szépen felújított szállás,nagyon kényelmes jó minőségű ágyak,szép és használható fürdőszoba ,jól felszerelt konyha,tágas szobák,a bejárattól csak egy lépés és a teraszon vagyunk és lehet sütögetni. 3 generáció volt együtt és mindenki nagyon jól érezte magát. A megrendelt vacsora is bőséges és kiadós volt.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vendégszerető, kedves házigazdák, mindenben a segítségünkre voltak, tiszta, teljesen felújított szállás, kellemes rendezett környezet, bográcsozási lehetőség, jó levegő, kiváló kirándulási lehetőségek,mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Nagyon jól éreztük magunkat, későbbiekben biztosan visszatérünk, bátran ajánlom mindenkinek. .

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedves Házigazdák, minden kérésünk teljesítették. Tiszta rendezett környezet. Mindenkinek csak ajánlani tudom akár ketten akár heten érkeznek a vendégházba mindenki megtalálja a szórakozását helyben és a környéken. Most csak ketten voltunk de augusztusban bővebb családdal fogunk hatan visszatérni.

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 19.983 - 41.173,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.07-ig
Tündérkert Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.647 - 16.193,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, kastélylátogatással, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Noszvajon és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

NoszvajX