Kurta Apartman!!

Kurta Apartman NoszvajKurta Apartman Noszvaj a térképen

Kiváló 2016. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. március 8.
A Kurta Apartmanról szeretnék pár szót ejteni, ami majd közvetlen kertkapcsolatban van a hangulatos kis kocsmával, egy a tulajdonos s nem tudom az Apartman itt a listában miért nem található...? Aki megijedne, hogy zavaró a szállás mellett a kocsma, ne féljen, elszeparált s nem zavaró, nekünk legalábbis gyermekkel sem! Az apartman Noszvaj közepén, jól megközelíthető helyen van(a parkolás kicsit szűkös, de sok jó ember kis helyen is elfér:), nagyon jó kis csillagtúrákat lehet tenni. Eger mellett ajánlom a barlanglakások felkeresését noszvajon, az nagyon nagy élmény, időutazás :) ! A szállás szép, elég tágas, kényelmes, világos, jó felosztású, modern mégis falusias hangulatot idéző, igényes, jól felszerelt, családias, gyermekbarát. Amolyan tiszta udvar, rendes ház. Tisztaság árad mindenhonnan. A tulajdonos hölgy kedves, segítő, nem tolakodó. Egy hetet töltöttünk el a legnagyobb békében, s szívesen ajánlom, mert én visszamennék :)!
Kurta Apartman Noszvaj - SzobákKurta Apartman Noszvaj - BelsőKurta Apartman Noszvaj - Medence/kertKurta Apartman Noszvaj - BelsőKurta Apartman Noszvaj - BelsőKurta Apartman Noszvaj - SzobákKurta Apartman Noszvaj - KörnyékKurta Apartman Noszvaj - Külső képKurta Apartman Noszvaj - KörnyékKurta Apartman Noszvaj - KörnyékKurta Apartman Noszvaj - Környék
Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig