A Levendulás Apartman Noszvaj
3325 Noszvaj, Kossuth u. 40.

A Levendulás Apartman Noszvaj a térképen

A Levendulás Apartman Noszvaj értékelése:

10. helyezett a 22 noszvaji szállás közül

A Levendulás Apartman Noszvaj bemutatkozása

A Levendulás Apartman Noszvajon, Egertől 14 km-re található. Szállásunk a falu központjában, de mégis csendes helyen található, ahol reggel a madárszó ébreszti a kedves vendégeket.
Gyermekbarát szálláshely nagy, füves udvarral, játszótérrel. Három ...Tovább >>
Gyermekbarát szálláshely nagy, füves udvarral, játszótérrel. Három különálló apartman áll a vendégek rendelkezésére külön fürdőszobával és konyhával. Az udvaron grillezési, bográcsozási lehetőség.

A Levendulás Apartman Noszvaj képei

A Levendulás Apartman Noszvaj vélemények

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 23.
Kimondottan falusi üdülést kerestem. Ha az a terved, hogy késő ősszel bejárd a környéket és egy nagyon csendes helyen pihenhess, választ őket. Kedves idős házaspár üzemelteti. Nagyon tiszta, rugalmasak az érkezéssel és a távozással is. Az apartman egy felszerelt kiskonyhával rendelkezik, de ha társasággal vagy, akkor van egy étkezős konyha, ahol saját magad főzhetsz, mindent használhatsz (mosogatógép, sütő, mikró, kávéfőző, vízforraló, kemence).

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
November elején három napot töltöttünk el itt Párommal! Noszvaj nagyon kedves,vendégszerető kis falu! Szállásadóink [Moderálva - a szerk. ] tündériek,közvetlenek! Segítségünkre voltak,jó tanácsokat kaptunk tőlük ,hogy hová érdemes elmenni pl. ebédelni,illetve hová nem! Elmondták mit ,merre találunk a faluban,milyn lehetőségeink vannak!

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 19.983 - 41.173,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.07-ig

Szállodák Noszvajon és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

NoszvajX