Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 20 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj bemutatkozása

Noszvajon, az ország egyik legjobb klímájú településén található a négycsillagos Oxigén Hotel & ZEN Spa. A Gallasy-kastély átalakított épületében helyet kapott szálloda 2012 júniusától fogadja vendégeit, különös tekintettel a kisgyermekes vendégek igényeire.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj képei

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 17.
Egy hétvégét töltöttünk a szállodában, ahol az első csalódás a szobában ért minket, meglepően szűkösnek, sötétnek és kényelmetlennek találtuk. És akkor még nem láttuk a fürdőszobát. . . ennél kisebbet elképzelni sem lehet! Furcsa megoldás a szobai mosdó is, egy fiókos szekrényen elhelyezve - ráadásul nem is stabilan. Az étkezés átlagos, nem igazán éri el a 4*-os színvonalat!

Böbike TOP szállásértékelő
2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Májusban jártunk a szállodában,egy éjszakát töltöttünk itt,de még biztosan vissza térünk hosszabb időre. Gyönyörű környezet,tiszta levegő,kényelem,kedvesség. Ennyire gyerekbarát szállodával még sehol nem találkoztam. Mindent a gyerekekért! Nagyon finom ételek,gyerekeknek ötszöri étkezést biztosítanak. Wellness részleg kiváló,programok felnőttnek gyereknek egyaránt!

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Április végén voltunk "édes hármasban" a két évet már betöltött, örökmozgó unokánkkal. Szép a környék, rendezett a szálloda parkja, a kicsiktől a nagyobbacskáig mindegyik kor-csoportnak kínálnak játék,illetve szórakozási lehetőséget, kint is és rosszabb idő esetén, bent is. Aranyosak az animátorok, a foglalkozások, külön kedvence volt a kicsiknek Páfrány, a sárkány.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 17.
Ilyen színvonalas szálláson még nem jártunk korábban. Pozitívum:
- ételek! ! ! - kalandpark! ! ! - szobákat jelölő állatok! (ez nagyon bejött a gyerekeknek)
- szállást körülvevő park! - abszolút családbarát, sőt inkább csak gyerekes családoknak ajánlom!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 11.
A hely autóval és busszal is könnyen elérhető. A buszmegálló konkrétan a hotel előtt van úgyhogy tényleg ideális olyan családoknak akik nem autóznak. Az épület maga nem túl hivalkodó de ahogy belépünk minden megváltozik. A miliő egyszerűen gyönyörű. Mondjuk nem véletlen. Mint megtudtuk egy neves belsőépítész tervezte a dizájnt.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 4.
Negy meses napot toltottunk itt parommal es het eves kislantunkkal.
Egyszeruen tokeletes volt minden,a recepcios holgy mosolyatol kezdve az animator lanyok kedvessege es a felszolgali sracok profisagaig.
Gratulalunk mindenkinek es alig varjuk hogy ujbol itt vendegeskedjunk.
Csalad Romaniabol.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 16.
Igazi gyerek-/bababarát hely, ahol tényleg minden a gyerekekről szól és értük van. Egész nap ehetnek, ihatnak, rengeteg program is várja őket. Játszószoba, játszóház, játszótér, gyermek wellness. Aki gyerekkel megy, garantáltan pozitívan távozik. Gyerek nélkül csak azoknak ajánlom, akik nagyon szeretik a gyerektársaságot, mert van belőlük bőven.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 2.
Karácsonyt töltöttünk el a szállodába 8 éves lányunkal. Nagyon jól éreztük magunkat és a lányunk is, gyakorlatilag a 3 napból amit ott töltöttünk nem láttuk a gyereket. Annyi elfoglaltságot biztosítanak nekik az animátorok, hogy egész nap jött, ment, intézkedett csodásan volt már-már hiány érzetünk volt hogy nemfoglalkozik velünk:-)És azért nagyon jó dolog, hogy a gyerköcök egész nap ehetnek-ihatnak mert azért tényleg a gyereknek nem az evés a legfontosabb ha játékról van szó.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Tavaly júliusban az Oxigén Hotelben volt szerencsém vendégeskedni lányaimmal együtt. Szuper választás volt mindenkit tekintve. Aktív pihenésre és feltöltődésre tökéletes hely. Ízléses szobák, finom és bő választékú ételek, minden igényt kielégíté wellness részleg, testi-lelki feltöltődést jelentő programok és nem utolsó sorban kristály tiszta levegő.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 29.
Csodálatos környezetben, csodálatos hotel! A szobánk nagyon szép és kifogástalanul tiszta volt. Nagyon tetszett,hogy miden emeleten volt baba-mama szoba ami szintén tiszta volt,és nyugodt szivvel mentem oda ki elkészíteni a kisfiam esti tápszerét. Nagyon klassz a wellnes részlegük is és a gyerek medencék is . Az ételek nagyon finomak voltak és nagy volt a választék.

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, kedvezményes italfogyasztással, étkezési utalvánnyal, élőzenés estékkel, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2017.08.31.
Hotel Villa Völgy
2-7 éjszaka 15.329,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.07.01. - 2017.08.31.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, mozi délutánnal, animációs programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.23.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, délutáni teával, parkolással
2015.01.02. - 2017.12.21.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: svédasztalos reggelivel, ajándék étkezési és borkóstolási lehetőséggel, internet elérhetőséggel
2017.05.11. - 2017.09.30.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
Akár 1 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, segway kuponnal, változatos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.
Salvus Apartman
2-4 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan kávé és tea fogyasztással, ajándék borral, parkolással, internet elérhetősggel
2016.12.28. - 2017.12.31.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg pezsgővel, sétakocsikázással, bográcsozással-grillezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, szauna világ és fitnesz terem használattal, masszázzsal, süteménykuponnal, játszótér és gyermek játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2017.04.07. - 2017.09.30.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
8 nap/ 7 éjszaka 7.129,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, strand- és élményfürdő használattal
2016.12.20. - 2017.12.21.
Imola Udvarház
2-5 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kóstolóval, éjszakák számától függően egyéb extrákkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.15. - 2017.12.24.

Szállodák Noszvaj környékén
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Tisza-tavi nyár (min. 4 éj)
Nyári wellness vakáció (min. 2 éj)
Varázslatos Szenteste (min. 3 éj)

NoszvajX