Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 19 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj bemutatkozása

Noszvajon, az ország egyik legjobb klímájú településén található a négycsillagos Oxigén Hotel & ZEN Spa. A Gallasy-kastély átalakított épületében helyet kapott szálloda 2012 júniusától fogadja vendégeit, különös tekintettel a kisgyermekes vendégek igényeire.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj képei

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hétvégét töltöttünk a szállodában, ahol az első csalódás a szobában ért minket, meglepően szűkösnek, sötétnek és kényelmetlennek találtuk. És akkor még nem láttuk a fürdőszobát. . . ennél kisebbet elképzelni sem lehet! Furcsa megoldás a szobai mosdó is, egy fiókos szekrényen elhelyezve - ráadásul nem is stabilan. Az étkezés átlagos, nem igazán éri el a 4*-os színvonalat!

Böbike TOP szállásértékelő
2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Májusban jártunk a szállodában,egy éjszakát töltöttünk itt,de még biztosan vissza térünk hosszabb időre. Gyönyörű környezet,tiszta levegő,kényelem,kedvesség. Ennyire gyerekbarát szállodával még sehol nem találkoztam. Mindent a gyerekekért! Nagyon finom ételek,gyerekeknek ötszöri étkezést biztosítanak. Wellness részleg kiváló,programok felnőttnek gyereknek egyaránt!

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Április végén voltunk "édes hármasban" a két évet már betöltött, örökmozgó unokánkkal. Szép a környék, rendezett a szálloda parkja, a kicsiktől a nagyobbacskáig mindegyik kor-csoportnak kínálnak játék,illetve szórakozási lehetőséget, kint is és rosszabb idő esetén, bent is. Aranyosak az animátorok, a foglalkozások, külön kedvence volt a kicsiknek Páfrány, a sárkány.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 17.
Ilyen színvonalas szálláson még nem jártunk korábban. Pozitívum:
- ételek! ! ! - kalandpark! ! ! - szobákat jelölő állatok! (ez nagyon bejött a gyerekeknek)
- szállást körülvevő park! - abszolút családbarát, sőt inkább csak gyerekes családoknak ajánlom!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 11.
A hely autóval és busszal is könnyen elérhető. A buszmegálló konkrétan a hotel előtt van úgyhogy tényleg ideális olyan családoknak akik nem autóznak. Az épület maga nem túl hivalkodó de ahogy belépünk minden megváltozik. A miliő egyszerűen gyönyörű. Mondjuk nem véletlen. Mint megtudtuk egy neves belsőépítész tervezte a dizájnt.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 4.
Negy meses napot toltottunk itt parommal es het eves kislantunkkal.
Egyszeruen tokeletes volt minden,a recepcios holgy mosolyatol kezdve az animator lanyok kedvessege es a felszolgali sracok profisagaig.
Gratulalunk mindenkinek es alig varjuk hogy ujbol itt vendegeskedjunk.
Csalad Romaniabol.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 16.
Igazi gyerek-/bababarát hely, ahol tényleg minden a gyerekekről szól és értük van. Egész nap ehetnek, ihatnak, rengeteg program is várja őket. Játszószoba, játszóház, játszótér, gyermek wellness. Aki gyerekkel megy, garantáltan pozitívan távozik. Gyerek nélkül csak azoknak ajánlom, akik nagyon szeretik a gyerektársaságot, mert van belőlük bőven.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 2.
Karácsonyt töltöttünk el a szállodába 8 éves lányunkal. Nagyon jól éreztük magunkat és a lányunk is, gyakorlatilag a 3 napból amit ott töltöttünk nem láttuk a gyereket. Annyi elfoglaltságot biztosítanak nekik az animátorok, hogy egész nap jött, ment, intézkedett csodásan volt már-már hiány érzetünk volt hogy nemfoglalkozik velünk:-)És azért nagyon jó dolog, hogy a gyerköcök egész nap ehetnek-ihatnak mert azért tényleg a gyereknek nem az evés a legfontosabb ha játékról van szó.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Tavaly júliusban az Oxigén Hotelben volt szerencsém vendégeskedni lányaimmal együtt. Szuper választás volt mindenkit tekintve. Aktív pihenésre és feltöltődésre tökéletes hely. Ízléses szobák, finom és bő választékú ételek, minden igényt kielégíté wellness részleg, testi-lelki feltöltődést jelentő programok és nem utolsó sorban kristály tiszta levegő.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 29.
Csodálatos környezetben, csodálatos hotel! A szobánk nagyon szép és kifogástalanul tiszta volt. Nagyon tetszett,hogy miden emeleten volt baba-mama szoba ami szintén tiszta volt,és nyugodt szivvel mentem oda ki elkészíteni a kisfiam esti tápszerét. Nagyon klassz a wellnes részlegük is és a gyerek medencék is . Az ételek nagyon finomak voltak és nagy volt a választék.

Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játékterem használattal, parkolással
2017.01.10. - 2018.12.23.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2017.12.04. - 2018.05.31.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
5 nap/4 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázzsal, ajándék borral, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.20.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.04. - 2018.03.29.
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.19. - 2018.03.30.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 15.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős, sport és wellness programokkal, túra utalványokkal, játszóház és társas játékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.03.15.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpárbérléssel, kalandpark belépővel, dzsiptúrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.12.31.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 8.420,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, teadélutánnal, wellness belépőjeggyel, wellness kuponnal, szauna és pezsgőmedence, kerékpárok használatával, aquafitnessel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.05.31.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, minigolffal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.30.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, lúgosított egészségvíz fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.05.31.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 24.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2018.08.31.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.03. - 2018.02.28.

Szállodák Noszvaj környékén
Szent István Hotel Eger
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kilátó Vendégház és Étterem Galyatető
A Kilátó Vendégház és Étterem a Mátra szívében, Galyatetőn várja vendégeit egyedülálló,...
Téli wellness (min. 2 éj)
10 éves a Tisza Balneum (min. 2 éj)
Pünkösdi kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

NoszvajX