Virágos Vendégház Noszvaj

Virágos Vendégház Noszvaj
Virágos Vendégház NoszvajVirágos Vendégház Noszvaj
Virágos Vendégház NoszvajVirágos Vendégház Noszvaj

Virágos Vendégház Noszvaj bemutatkozása

Szeretettel várjuk a Bükk hegység déli lábánál Noszvajon, az erdő övezte síkfőkúti tó partján Virágos Vendégházunkba és Bence Vendégházunkba.
Virágos Vendégházunknak két földszinti apartmanja van. Az udvarra néző apartmanban háromágyas hálószoba, zuhanyzós fürdőszoba, konyha étkezővel és nappali található.

5Szolgáltatás
Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Oxigén Family Hotel Noszvaj
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Virágos Vendégház Noszvaj vélemények

Kiváló 2016. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
A táj gyönyörű. A ház olyan mint egy kis ékszerdoboz,teli virágokkal,elkülönített lakrészekkel. Külön konyha,fürdőszoba. . a konyhában minden felszereléssel,ami kell. A tulajdonos néni nagyon kedves,mindent megtesz a vendégért,ami emberileg csak lehetséges. Nagyon szép hetet töltöttünk nála,csak ajánlani tudom mindenkinek! A pihenőkertben gyerekeknek hinta,grillezési lehetőség.
Virágos Vendégház Noszvaj - Medence/kertVirágos Vendégház Noszvaj - Medence/kertVirágos Vendégház Noszvaj - Medence/kertVirágos Vendégház Noszvaj - Medence/kertVirágos Vendégház Noszvaj - Külső képVirágos Vendégház Noszvaj - Medence/kertVirágos Vendégház Noszvaj - Külső kép