3327 Novaj, Imre út 30.

Kaló Vendégház Novaj a térképen

Kaló Vendégház Novaj értékelése:

1. helyezett a 2 novaji szállás közül

Kaló Vendégház Novaj bemutatkozása

A Kaló Vendégház Novajon, a Bükk hegység lábánál, Egertől délkeleti irányban 9 km-re, két domb völgyében fekszik. A községet az M3-as autópályáról a füzesabonyi elágazásnál lekanyarodva, illetve Mezőkövesd irányából közelíthetjük meg.
Tovább >>

A Vendégház Novajon, az Imre út 30. szám alatt, csendes, kristálytiszta levegőjű, kellemes, nyugodt környezetben 5 szobával, társalgóval - melyben tv, rádió, rexasztal, csocsó található - várja családok, baráti társaságok jelentkezését. A házban jól felszerelt konyha és étkező van, ami az apartmanszerű használatot biztosítja.

Zárt udvarában van lehetőség a parkolásra. Parkosított kertben nyáron medence, terasz, pagoda, kerti grill, szalonnasütő, lengő teke, pingpong, játszóudvar szolgálja a pihenni vágyókat.

Fürdőzési lehetőség: Eger termál fürdőjében, Mezőkövesd Zsóry Gyógyfürdőjében van. 5 km-re horgászási lehetőség . Egerben a híres barokk épületek, az egri vár megtekintése lehet kellemes időtöltés. Ízlelje meg a Szépasszonyvölgyben és Novajon a híres egri és novaji borokat.

Ha felkeltettük érdeklődésüket, egész évben szeretettel várjuk! A sok gazdag program megvalósításához kellemes szállást és pihenést biztosít Önöknek a Kaló Vendégház!

SZÉP Kártyát elfogadunk.

Kaló Vendégház Novaj képei

Szállások Novaj városában
Wellness csomagok Novaj városában

Kaló Vendégház Novaj vélemények

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tavaly májusban voltunk egy baráti társasággal a vendégház vendégei. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. A ház tiszta, tágas és nagyon jól felszerelt. A vendégházhoz kert is tartozik. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki pihenésre vágyik egy kellemes környezetben. A külön helység az épület végén, tökéletesen alkalmas egy nagyobb rendezvény lebonyolítására.

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 15.
Novaj mindig is a szívem csücske volt, egy gyönyörű bájos kis ékszerdoboz ez a település, telis-tele békés, barátságos emberekkel. Az egész falunak van valami utánozhatatlan és megfoghatatlan hangulata, ahol és amitől megnyugszik az ember lelke. Itt töltöttem el a barátaimmal, egy jó nagy csapattal egy hosszú hétvégét.

2014. márciusban járt itt
Értékelt: 2014. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy csendes hétvégét kívántunk ketten eltölteni egy olyan helyen, amely nem zajos és nem nyüzsgő helyen van. Ismerős ajánlására választottuk a Kaló Vendégházat és jól választottunk! Kényelmes, jól berendezett, jól felszerelt szobát kaptunk, a szálláshely felszereltsége nem hagyott kívánni valót maga után. A házigazdák szívélyesen fogadtak minket és minden kérésünket teljesítették.

Széchenyi Apartman
Érvényes: 2021.03.31-ig
Kék Panzió
Szilvásvárad
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sétakocsikázással, Szalajka-völgybe kisvonatjeggyel, Millenniumi kilátó belépőjeggyel, gyönyörű látnivalókkal, színes programokkal
Aliz Villa
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Novaj környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)

NovajX