Józandűlő Vendégház Nyúl

1. helyezett a 3 nyúli szállás közül
357. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Józandűlő Vendégház Nyúl vélemények

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
A feltöltött képek több évesek, ezzel számolni kell. A házigazda nem alkalmas vendéglátásra. Penészesedés a fürdőben, fűtés szánalom , konyha mocskos és fűtetlen . Rissz- rossz bútorok, nincs rendben tartva vendéglátásra . Takarítás nagyon ráférne .
Klassz hely lehetne, ha lenne gondos gazdája .

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nem volt túl szerencsés a választásunk, mikor a Józandűlőbe foglaltunk szállást a hétvégére. A tulajdonosok nem voltak kedvesek, még köszönni sem tudtak reggel mikor először találkoztunk velük. Sőt távozáskor meggyanúsították barátnőméket,hogy elrakta az egyik asztalról a terítőt és kipakoltatta velük a bőröndöt.

Hotel Kálvária
Győr
2 nap/1 éjszaka 11.294 - 14.449,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.01-ig
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.138 - 31.888,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
Érvényes: 2021.05.05-ig

Szállodák Nyúl környékén
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Diamant Hotel Dunakiliti
Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli...
Hotel Bakony Bakonybél
A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Wellness élmény (min. 2 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

NyúlX