Margaréta Vendégház Őriszentpéter

9941 Ôriszentpéter, Városszer 44.

Margaréta Vendégház Őriszentpéter a térképen

Margaréta Vendégház Őriszentpéter értékelése:

5. helyezett a 15 őriszentpéteri szállás közül
353. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1080 szállás közül

Margaréta Vendégház Őriszentpéter vélemények

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18.
Elhelyezkedésével szerintem ez az egyik legjobb helyen lévő magánszállás, egy perc sétával elérhető a központ, ahol megtalálható minden amire szükség van. A ház szépen berendezett és tiszta. A zuhanyzók sokkal nagyobbak és kényelmesebbek, mint egy szállodában. Nyáron a nagy melegben tényleg hűvös maradt bent.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 2.
Ha valaki úgy szeretné a régvárt pihenését eltölteni, hogy nap mint nap úgy érezze: ő van a vendéglátóért és nem fordítva, első helyen ajánlom ezt a szállást. Az üzemeltető a vendéglátás alapvető elemeivel nincs tisztában.

Kulcsos Vendégház
Őriszentpéter
4 nap/3 éjszaka 22.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.02-ig
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel
Gosztola
3-4 éjszaka 28.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, gálavacsorával, tombolával, disznótorossal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig

Szállodák Őriszentpéter környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Abbázia Country Club Nemesnép
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Szilveszter Zalában (min. 3 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Karácsony (min. 3 éj)

ÔriszentpéterX