városi Strand közül
Strand

Örvényesi Szabad Strand Örvényes bemutatkozása

A részben platán fákkal körülvett strandon vízibicikli, szörf, kajak és csónakbérlésre  is lehetőség van. Strandröplabda pálya, homokos focipálya és tengo pálya is helyet kapott a területen. A gyerekeket játszótér várja.

Huszár Vendégház Örvényes - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Örvényesi Szabad Strand Örvényes vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 28.a párjával járt itt
Ingyenes parkolás, ezért helyet csak messzebb találtam! Sok árnyékos hely, de azért napozni is lehet! A vízben kb 150cm mélységig homokos az alja!
Örvényesi Szabad Strand Örvényes - BelsőÖrvényesi Szabad Strand Örvényes - Belső