Pannonhalmi Apátsági Galéria Pannonhalma

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Pannonhalmi Apátsági Galéria Pannonhalma vélemények

Kihagyhatatlan 2021. szeptember 9.a párjával járt itt
Pannonhalma gyönyörű település, Győrhöz nagyon közel van.
Az egész környezete nagyon szép, a levendulás és gyógynövénykert hangulatos és érdekes. Mindenkinek ajánlom, aki szeret felfedezni új helyet.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 5 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.