Zöldövezet Vendégház Parádfürdő

3240 Parádfürdő, Kristály út 91.

Zöldövezet Vendégház  Parádfürdő a térképen

Zöldövezet Vendégház Parádfürdő értékelése:

4. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Zöldövezet Vendégház Parádfürdő vélemények

2018. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta, évente többször itt rendezzük meg a 60-70 fős gyerektáborainkat, ide már haza járunk. Nagyon nagyon kedves, segítőkész, együttműködő, gondoskodó tulajok, csodás környezet, friss levegő, finom ételek, röpi pálya, sütögetés, foci/kosár, kirándulási lehetőség. Nem volt még olyan kérésünk amit ne tudtak volna megoldani, akár étel, akár program szervezés segítésében.

2015. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. május 21.
30 fős kisiskolás csoporttal érkeztünk. Adott árért cserébe teljesen meg voltunk elégedve a szállással. A tulajdonosok kedvesek, aranyosak. A szobák egyszerűek, rendezettek, az étel is kifogástalan. Nagyon jól éreztük magunkat, a táj pedig egyszerűen mesés. A szállás rendelkezik egy nagy udvarral, ahol lehetőség van grillezésre, sütögetésre, lehet focizni, röplabdázni stb.

Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. május 21.
nagyobb barati tarsasaggal jottunk a zold ovezet vendeghazba egy hosszu hetvegere. a hely kivalo kozossegi programok lebonyolitasara (foci, frizbi, bogracsozas, kirandulas), a gyonyoru kornyezet es jo levego pedig hatalmas bonusz! Elsorban azoknak ajanlanam, akik szeretnenek a matraban eltolteni par napot kedvezo aron

2014. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. május 20.
Már régóta minden nyáron ellátogatunk Parádfürdőre egy 40-50 fős baráti társasággal. Minden évben a Zöldövezet vendégházat választjuk. A tulajdonosok kedvesek és segítőkészek. A szállás egyszerű ugyan, de ilyen áron nem is várunk többet. A koszt kiválló és bőséges. Az környezet csendes és szép. Tökéletes hely a zavartalan esti bulikhoz és ha el akarsz menekülni a nagyvilág zaja elől.

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. október 14.
Októberben jártunk itt egy baráti társasággal. Bográcsozás, bulizás. A szálláshely közel van az erdei környezethez ( amit mi nagyon élveztünk, madárcsicsergésre ébredtünk :) )de mégis elég közel a központhoz is. A vendégház berendezése egyszerû, de barátságos. A tulajdonosok kedvesek és segítôkészek. Ajánlom másoknak is akik szeretnék élvezni a természet közelségét .

2014. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 19.
Nyári tábor alkalmával töltöttünk el 5 napot Parádfürdôn. Meg voltunk elégedve az étkezéssel és általában mindennel. A háziak teljesítették minden kérésünket. Csodálatos környezet, erdei hangulat jellemezte a szálláshelyet. Ingyenes programokkal kedveskedtek Nekünk. A gyerekek saját maguk készíthették el a pizzát amit nagyon élveztek.

2014. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Osztállyal (~28fő) szálltunk meg a minap összesen 78500 forintért. Amit ezért kaptunk, az egy tetőtéri többszobás lakás, ami nyilvánvalóan csak alvás célját szolgálta, valamint vacsora + reggeli. Mivel tetőtéri volt, ezért a 177 centimmel nem egyszer bevertem a fejemet a falba a dohos szagú szobába. A ház észak-déli tájolású volt és mi pont az észak felé legközelebb esőt szobát kaptuk.

Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 10.944 - 24.012,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.11.30-ig
Aqua Villa Eger
2-3 éjszaka 40.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, értékmegőrzéssel, parkolással
Érvényes: 2021.12.29-ig
Agria Vintage Apartman
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 10.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.04.02. - 2021.12.23.
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 14.850,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.07.16-ig
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
5 nap/4 éjszaka 18.592 - 28.774,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2022.01.02.
Róma Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.900 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Parádfürdő környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
D&A Apartmanház Egerszalók
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Augusztus 20. (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)

ParádfürdőX