Flóra Apartman Parádsasvár
3242 Parádsasvár, Petőfi Sándor út 39-41-45.

Flóra Apartman Parádsasvár a térképen

Flóra Apartman Parádsasvár értékelése:

2. helyezett a 17 parádsasvári szállás közül

Flóra Apartman Parádsasvár képei

Szállások Parádsasvár városában
Wellness csomagok Parádsasvár városában

Flóra Apartman Parádsasvár vélemények

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Évek óta ide járunk nyaralni. Jól felszerelt a konyha, remek játékok az udvaron, kiváló grillezési lehetőségek. Friss a levgő, az apartman az erdő szélén található, nincs zaj, csak madárdal. Ha sehova nem megy az ember, ott úgy el lehet tölteni az időt,hogy nincs unatkozás. Kiválóak a kirándulási úticélok. A kéktúra útvonala, a parádi üvegmanufaktüra.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 17.
Meseszép tájon, átlagon felüli színvonal. Makulátlanul tiszta, otthonos, a hűvös időben is kellemesen meleg az apartman. A konyha nagyon jól felszerelt, minden megtalálható, amire csak szükség lehet. A szállásadónk nagyon szívélyesen fogadott, rengeteg érdekes programlehetőséget ajánlott, ellátott minket térképpel, brossúrákkal.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 9.
Remek,csendes település,kellemes környezet.A szálláshelyen főszezonban építkezés,nem kicsi hangerővel.A kiadandó helyiség,egy garázsból kialakított büdös hely,ablak nélkül.A tulaj elérhetetlen.Kisebb tanakodás után azonnal visszafordultunk.Idő,foglaló,utazási költség bukta.Senkinek nem ajánlom!!!!

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 1.
Nagyon szép 3 éjszakát töltöttünk itt a Flóra apartmanban. Az igaz az időjárás nem kedvezett ebben a pár napban, de mégis egy nagyon kellemes emléket hagyott. Kezdve ott, amikor a házi gazda csak a jókedvünket keresve, és segítőkészségével mindent meg tett akkor arra nem nagyon tud az ember mit mondani csak azt, hogy ma is vannak ilyen emberek?

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. május 19.
Egy hosszú hétvégét töltöttünk el itt a családommal. A Háziak nagyon rendesek, segítőkészek voltak. A szállás igazi családbarát hely,csodálatosan szép környezetben el, ahol sok szabadtéri szórakozási lehetőség van, sokféle játék található, melyek közül elég sokat kipróbált a gyermekünk. A környék levegője tiszta, a kert szépen gondozott, ottjártunkkor lett a fű levágva.

Emese53 TOP szállásértékelő
Emese53 TOP egyébhely értékelő
2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szeptember végén, szép őszi napsütéses időben töltöttünk a férjemmel 3 csodálatos napot ezen a kiváló szálláshelyen, Parádsasváron, a Mátra bércei között. A környék nyugodt, tiszta levegőjű, a szomszédunk a sűrű erdő volt. A földszinti apartman, ahol laktunk, tiszta, rendes, minden kényelemmel felszerelt.

Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 24.500,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kilátó látogatással, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.10-ig
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Csobogó Vendégház
Érvényes: 2022.05.13-ig
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 8.049 - 20.828,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Gábor Vendégház
2021.06.16. - 2022.05.13.

Szállodák Parádsasváron és környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egerszalóki pihenés (min. 3 éj)

ParádsasvárX