Kathiné Tündi: Egy csodás hét Pellérden - Szilvia Vendégház Pellérd

Szilvia Vendégház Pellérd értékelése
1. helyezett a 2 pellérdi szállás közül

Egy csodás hét Pellérden

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 31.
Családi nyaraláshoz Pécs közeli, csendes helyet kerestünk. A Szilvia vendégházban ezt megtaláltuk. Pécs nagyon közel van, a közelben mindenféle látnivaló, kikapcsolódási lehetőség. Szállásadónk egy roppant aranyos hölgy, meglepetés programmal is készült számunkra. A szállás mindennel felszerelt, klimatizált, nagyon ízlésesen kialakított külön épület. A magasított bútorokat is hamar megszoktuk. Az udvar ugyan kicsi,de pihenésre tökéletesen alkalmas.Szállásadónk szülei is nagyon segítőkészek, közvetlenek, kedvesek voltak.Szívesen emlékszünk az itt eltöltött hétre.

Szeretnéd követni Kathiné Tündi felhasználót?    Igen

7831 Pellérd
Hősök u. 6.

Vélemények Kathiné Tündi felhasználótól

2018. február 6.
Egy kellemes hétvégét töltöttünk el a hotelben, amely gyönyörű, igényes, csodaszép környezetben található.A menüválasztásos vacsora igazi gasztronómiai csoda, bár az alternatív étkezésre így kevés lehetőség adódik.(Igaz, rákérdeztek az érzékenységre, és a reggeli kávéhoz többféle növényi tejet is...