Outlet Hotel Polgár Polgár ★★★★

4090 Polgár, 296/30 hrsz.

Outlet Hotel Polgár Polgár a térképen

Outlet Hotel Polgár Polgár értékelése:

2. helyezett a 3 polgári szállás közül
77. helyezett Észak Alföldön - 659 szállás közül

Outlet Hotel Polgár Polgár vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Egy hétvégére szálltunk meg ketten. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, az egész hotel nagyon igényes és tiszta. A szoba bár nem nagy, de talán két fő részére nem is kell nagyobb. Az ágy kényelmes, itt is minden szépen berendezett és tiszta. A fürdőszoba viszont nagyon kicsi volt és a melegvízzel voltak problémák sajnos, de azért ki lehetett bírni.

2018. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
Augusztus 20. -a alkalmából szálltam itt meg mivel Debrecenben már lehetetlen volt szállást találni a virágkarnevál miatt. Egy távol eső részen helyezkedik el a hotel, bár autóval jól megközelíthető. Nagyon szép, igényes,mind a hotel aulája, emeletei, folyosói. Wellness részleg is van. A szoba kényelmes, a matrac nagyon vastag, mintha felhőkön feküdtem volna, kellemes volt.

Outlet Hotel Polgár
Polgár
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, italkuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.26-ig
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 10.131 - 14.117,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Polgár környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)
Kikelet 2=3

PolgárX