Outlet Hotel Polgár Polgár ★★★★

4090 Polgár, 296/30 hrsz.

Outlet Hotel Polgár Polgár a térképen

Outlet Hotel Polgár Polgár értékelése:

1. helyezett a 3 polgári szállás közül
72. helyezett Észak Alföldön - 669 szállás közül

Outlet Hotel Polgár Polgár vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Egy hétvégére szálltunk meg ketten. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, az egész hotel nagyon igényes és tiszta. A szoba bár nem nagy, de talán két fő részére nem is kell nagyobb. Az ágy kényelmes, itt is minden szépen berendezett és tiszta. A fürdőszoba viszont nagyon kicsi volt és a melegvízzel voltak problémák sajnos, de azért ki lehetett bírni.

2018. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
Augusztus 20. -a alkalmából szálltam itt meg mivel Debrecenben már lehetetlen volt szállást találni a virágkarnevál miatt. Egy távol eső részen helyezkedik el a hotel, bár autóval jól megközelíthető. Nagyon szép, igényes,mind a hotel aulája, emeletei, folyosói. Wellness részleg is van. A szoba kényelmes, a matrac nagyon vastag, mintha felhőkön feküdtem volna, kellemes volt.

Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 16.815 - 19.045,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.06.20-ig
Muskátli Vendégház
4 nap/3 éjszaka 6.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel

Szállodák Polgár környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Karneváli hét az Atlantisban (min. 3 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)

PolgárX