Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!
3 gyerekes
0000

3 gyerekes adatlapja

0Értékelés
0
0
0
0
Bemutatkozás
nem ismert
Így utazok, így járok étterembe
nem ismert
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó
Regisztráció2026.06.28
Utoljára itt2026.06.28

Néhány kiemelt értékelés

Szörnyű 2026. június 28.gyerekekkel járt itt
Ballagás után mentünk, 18:15re foglaltam 6 főre helyet! Odatelefonáltam, hogy 15 percet késni fogunk, biztos tartják-e a helyet? A válasz igen volt. Beültünk, majd szerettünk volna 3 pizzát rendelni a gyerekeknek, mi felnőttek sültet ettünk volna. A pincér közölte, hogy pizzát nem tudnak sütni, azt nem rendelhetünk, mert egy 17 fős társaságnak van foglalása es a szakács nem tud még 3db pizzát lesütni.
1Ételek / Italok
1Kiszolgálás