Szörnyű
2026. június 28.gyerekekkel járt itt 15 Ballagás után mentünk, 18:15re foglaltam 6 főre helyet! Odatelefonáltam, hogy 15 percet késni fogunk, biztos tartják-e a helyet? A válasz igen volt. Beültünk, majd szerettünk volna 3 pizzát rendelni a gyerekeknek, mi felnőttek sültet ettünk volna. A pincér közölte, hogy pizzát nem tudnak sütni, azt nem rendelhetünk, mert egy 17 fős társaságnak van foglalása es a szakács nem tud még 3db pizzát lesütni.
Hozzáteszem a 17 fős társaság csak kb fél óra múlva érkezett volna. Ez nagyon negatív volt számomra. 3x beszéltem a hölggyel telefonon és egyszer nem mondta, hogy pizzát nem szolgálnak fel! Ha előre szól, máshova foglalok! A kiszolgálás ugyan normális lett volna, a pincér fiúval nem volt probléma, de a szőke hölgy a pultban nagyon flegma és arrogáns volt! Egy ilyen helytől nem ezt vártuk volna! Elmentünk egy másik pizzériába, amiben viszont pozitívan csalódtunk! Visszafelé (2perc séta) megnéztük a Pampalinit, a 17 főből kb 10en voltak jelen. Köszönjük!
1Ételek / Italok
1Kiszolgálás